Jasnowidz Jackowski ma WIELKĄ KONKURENCJĘ. Żona Krychowiaka została zmysłową WRÓŻBITKĄ [ZDJĘCIA]

2020-11-20 9:58 JWa
Jasnowidz Krzysztof Jackowski, Celia Jaunat
Autor: East News, Instagram Jasnowidz Krzysztof Jackowski, Celia Jaunat

Wygląda na to, że jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa, który swoje najnowsze wizje prezentuje w Internecie, ma poważną konkurencję! Zupełnie niespodziewanie w kreację wróżbitki wcieliła się Celia Jaunat. Żona Grzegorza Krychowiaka postanowiła pokazać nieznane dotąd oblicze. Po zdjęciu, które Celia Krychowiak upubliczniła w sieci znowu zawrzało! Czy ktoś się skusi na przepowiednię od znanej na całym świecie modelki?

Celia Krychowiak w wydaniu, jakiego na jej Instagramie jeszcze nie widzieliśmy! Tym razem żona reprezentanta Polski i piłkarza Lokomotiwu Moskwa postanowiła pokazać nieznane oblicze. W ostatnim czasie wielką popularnością cieszą się najnowsze przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego z Człuchowa. Niektórzy Polacy traktują je bardzo poważnie. Być może na kanwie tej sławy Celia Jaunat postanowiła wybrać nową drogę życiową? Na portalu społecznościowym pojawiła się fotka, która jednoznacznie wskazuje na inspirację wróżbiarską. Nie jest to jednak tanie hobby światowej sławy modelki, o czym świadczy koszt stroju.

Grzegorz Krychowiak SZCZERZE o powiększeniu rodziny. Znaczące słowa reprezentanta Polski

Celia Jaunat na głowę założyła efektowną bandanę, zawiązaną tak, że imituje ona styl wróżek. Akcesorium pochodzi z kolekcji francuskiego domu mody Dior. Za dodatek z przykuwającym uwagę wzorem trzeba zapłacić minimum... 400 euro! Najwyższa cena z kolei za tego typu detal to nawet 1700 euro! Trzeba więc przyznać, że nowa pasja tania nie jest. Jednak Celia Krychowiak przy okazji przekazała swoją pierwszą wróżbę.

Tajemnicze nagranie Najmana i jasnowidza Jackowskiego zniknęło z sieci. Wiemy dlaczego

Wszyscy obserwujący jej konto otrzymali tę samą wskazówkę. Wyjątkowo tajemniczą zresztą poradę. "Kieruj się ku gwiazdom" - napisała krótko przy nowym zdjęciu zjawiskowa Celia Jaunat.

Grzegorz Krychowiak: Celia może być wzorem dla Polek. Futbologia Przemka Ofiary
Najnowsze