Chwile grozy podczas meczu! Zawodnik padł jak rażony piorunem [WIDEO]

2020-07-06 8:45 Mateusz Sobiecki
Masahiro Tanaka
Autor: EastNews Masahiro Tanaka

W takich sytuacjach serca kibiców i zawodników zawsze zamierają. Gdy sportowiec pada na ziemię, zawsze w głowach pojawiają się czarne myśli. Nie ma znaczenia, czy to przeciwnik, czy kolega z zespołu. Po tym jak Masahiro Tanaka został ścięty z nóg, wszyscy modlili się o jego zdrowie. Na szczęście skończyło się jedynie na strachu.

Nawet do poważnych zmian w mózgu mogło dojść po przerażającym zdarzeniu podczas meczu baseballa. Masahiro Tanaka miotał piłeczką, gdy ta z zawrotną prędkością po chwili leciała w jego stronę. Zawodnik nie miał szans się uchylić, został trafiony w skroń i padł niczym rażony prądem na ziemię. Pałkarz momentalnie złapał się za głowę i z pewnością modlił się o to, by jego przeciwnikowi nic się nie stało.

Gwiazdor MMA uratował życie człowiekowi. "Nie próbuję robić z siebie bohatera"

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Japoński zawodnik został sprowadzony z boiska w asyście zespołu i członków sztabu szkoleniowego. Jak informuje Sports.yahoo.com, 31-latek został przetransportowany do szpitala, gdzie przeszedł szczegółowe badania. Na szczęście najprawdopodobniej nie stało mu się nic poważnego. Szybko zwolniono go do domu. Tam dojdzie do pełni sił przed powrotem na boiska.

Tanaka dobry stan potwierdził na Twitterze. - Doceniał całe wsparcie od was. Trochę to jeszcze odczuwam, ale jest ze mną w porządku. Postaram się wrócić jak najszybciej będzie to możliwe. Jeszcze raz dzięki za słowa wsparcia - napisał kilka godzin po zdarzeniu.

"Pudzilla" ma nieludzkie mięśnie i TRZY NOGI?! Szokujące ZDJĘCIE Mariusza Pudzianowskiego

Najnowsze