Zobacz zdjęcia!

Córka Mariusza Czerkawskiego i Izabelli Scorupco wygląda jak milion dolarów. Urocza 25-latka sprawia, że robi się cieplej na sercu

2022-09-22 12:09

Mariusz Czerkawski wciąż pozostaje najwybitniejszym polskim hokeistą. Osiągnięcia 50-latka w dalszym ciągu są niepobite, a sukcesy w NHL miały wpływ także na życie prywatne. Czerkawski lata temu poślubił popularną aktorkę, Izabellę Scorupco, z którą ma córkę. Urocza Julia właśnie skończyła 25 lat i wyrosła na piękną kobietę. Wygląda jak milion dolarów!

Czerkawski spędził w NHL aż 12 sezonów. Do najlepszej ligi świata trafił w drafcie 1991 roku, ale na oficjalny debiut w barwach Boston Bruins czekał do 1994 r. Już wtedy decydował o sile polskiej reprezentacji, z którą zagrał m.in. na igrzyskach olimpijskich w Albertville w 1992 r. W NHL szybko udowodnił swoje umiejętności, co poskutkowało 787 meczami, w których zdobył 223 bramki. Największą część kariery spędził w New York Islanders, gdzie rozegrał aż 470 spotkań. W 2000 r. wystąpił w Meczu Gwiazd NHL. Do dziś pozostaje najlepszym polskim hokeistą, jednak dumę może odczuwać także w życiu prywatnym. Co prawda jego małżeństwo z Izabellą Scorupco nie przetrwało próby czasu i po ślubie w 1996 r. dwa lata później przyszedł rozwód. Mimo to, to z tego związku narodziło się pierwsze dziecko Czerkawskiego - córka Julia. Ta 15 września skończyła 25 lat i trzeba przyznać, że odziedziczyła urodę po matce.

Tajemnicza historia Kamila Stocha wyjaśniła się po latach. Austriacki skoczek zakończył karierę i prawda wyszła na jaw

Córka Czerkawskiego i Izabelli Scorupco wygląda jak milion dolarów. Urocza 25-latka sprawia, że robi się cieplej na sercu

Julia Scorupco mieszka w Stanach Zjednoczonych, tak jak jej mama. Studiowała tam kierunek związany z mediami na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. W przeszłości grała w koszykówkę, ale nie związała się z nią na stałe. Czerkawski ubolewał nad jej decyzją, jednak ma ponoć bardzo dobry kontakt z córką. 25-latka ma szczególną więź ze Szwecją - krajem, w którym przez kilka lat grał jej ojciec, i w którym wychowała się jej matka. 25. urodziny obchodziła w Los Angeles właśnie ze szwedzkimi akcentami. Biegle mówi w tym języku. W powyższej galerii zobaczysz, jak wygląda urocza córka Czerkawskiego i Scorupco.

Niepokojące sygnały z Barcelony. Lewandowski ma na pieńku z piłkarzami? Teoria, która może szokować

PKO Ekstraklasa Raport odc. 6
Sonda
Interesujesz się hokejem?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze