Pele

i

Autor: East News Pele

Legenda w szpitalu

Córka Pele dementuje doniesienia! Przekazano informację na temat stanu zdrowia legendarnego piłkarza

2022-12-05 18:44

Kilka dni temu wyszły na jaw informację dotyczące stanu zdrowia jednego z najsłynniejszych piłkarzy wszechczasów. Pele, który zmaga się ze straszną chorobą - nowotworem, trafił pod opiekę paliatywną. Wszystko przez brak przynoszących rezultatów po chemioterapii. Rodzina 82-latka przekazała informację dotyczące aktualnego stanu zdrowia Brazylijczyka.

Legendarny piłkarz z Brazylii - Pele, w ostatnim czasie jest na ustach całego piłkarskiego świata. Lekarze zdecydowali, że 82-latek musi zostać przeniesiony na oddział paliatywny. Za pomocą mediów społecznościowych trzykrotny mistrz świata przekazał informację na temat swojego stanu zdrowia. - Moi przyjaciele, chcę zachować spokój i pozytywne myślenie. Jestem silny, pełen nadziei i jak zwykle śledzę moje leczenie. Chcę podziękować całemu zespołowi medycznemu i pielęgniarskiemu za całą opieką, jaką otrzymałem. Mam dużą wiarę w Boga i każda wiadomość o miłości, którą od Was otrzymuję sprawia, że jestem pełen energii. Oglądajcie Brazylię na mistrzostwach świata! Dziękuję bardzo za wszystko - przekazał Pele.

Rodzina Pele przekazała informację dotyczące stanu zdrowia legendy. "Nie ma zagrożenia życia, trwa leczenie"

W rozmowie z "TV Globo" córka legendy poinformowała, jak wygląda sytuacja ze stanem zdrowia Pele. - Jest chory, znajduje się w podeszłym wieku, ale w tej chwili przebywa w szpitalu z powodu infekcji płuc. Gdy tylko poczuje się lepiej, wróci do domu. To bardzo niesprawiedliwe, że ludzie mówią, iż jest u schyłku życia, pod opieką paliatywną. To nieprawda. Uwierzcie nam. Nie ma zagrożenia życia, trwa leczenie - powiedziała Kely Nascimento

Podobno, gdy tylko 82-latek poczuje się lepiej ma wrócić do domu, a jego wnuczek zapewnia, że czas dziadka jeszcze nie nadszedł i na pewno zobaczy, jak Brazylia zdobywa mistrzostwo świata na turnieju w Katarze. Ponadto rodzina legendy uważa, że ten przebywa w "zwykłej sali", gdzie walczy z ostrą infekcją dróg oddechowych przez COVID-19.

Sonda
Czy Pele to najlepszy piłkarz w historii?
KFC w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje
Najnowsze