Sergio Aguero, Argentyna, reprezentacja Argentyny

Autor: East News Sergio Aguero w meczu reprezentacji Argentyny.

Problemy Sergio Aguero. Stracił przytomność w przerwie meczu i trafił do szpitala

2017-11-15 9:45

W przerwie rozgrywanego w rosyjskim Krasnodarze towarzyskiego meczu Argentyna - Nigeria mały dramat przeżył napastnik "Albicelestes" Sergio Aguero. Snajper Manchesteru City w przerwie spotkania stracił przytomność w szatni i został odwieziony do szpitala. Jak na razie nie wiadomo co było przyczyną jego niedyspozycji.

W ostatnich tygodniach Sergio Aguero nie może do końca skupić się na grze w piłkę, bo wciąż imają się go jakieś problemy. Jakiś czas temu wracając taksówką z koncertu w Amsterdamie miał wypadek samochodowy, w którym połamał żebra. Spodziewano się, że czeka go dość długa przerwa, ale Argentyńczyk błyskawicznie wrócił do zdrowia i na boisko.

Ale teraz znów ma kłopoty zdrowotne. We wtorek w Krasnodarze Argentyny rozgrywała towarzyski mecz z Nigerią. Snajper Manchesteru City strzelił bramkę na 2:0, która było jednocześnie jego trzydziestą szóstą w kadrze "Albicelestes". To dało mu awans na reprezentacyjne podium strzeleckiej klasyfikacji wszech czasów. Ale to był koniec dobrych wieści tego dnia.

W szatni napastnik przeżył bowiem mały dramat. Ku zaskoczeniu kolegów z drużyny i sztabu szkoleniowego nagle stracił przytomność! Co prawda po chwili ją odzyskał, ale i tak postanowiono zabrać go na rutynowne badania do pobliskiego szpitala, co na Twitterze potwierdziła argentyńska federacja. Lekarze po sprawdzeniu stanu zdrowia Aguero stwierdzili, że nie ma powodów do obaw i szybko go wypuścili.

W przerwie zawodnika Manchesteru City na boisku zastąpił Dario Benedetto, ale brak największej gwiazdy drużyny pod niebobecność Leo Messiego dał się we znaki ekipie Jorge Sampaolego. "Albicelestes" mimo prowadzenia 2:0 w drugiej połowie stracili aż cztery gole i ostatecznie przegrali 2:4.

Zobacz: Te drużyny zagrają na MŚ 2018