Gorąca piosenkarka wywołała SZAŁ! Wystarczyło, że pokazała koszulkę brazylijskiego klubu [ZDJĘCIA]

2020-04-08 19:22 FAN
Cher Lloyd
Autor: Instagram/cherlloyd Cher Lloyd

Atmosferę, która panuje na wielu stadionach piłkarskich na świecie ciężko porównać do innych wydarzeń. Kibice potrafią stworzyć lepsze przedstawienie niż piłkarze na boisku i czasami tylko dla zabawy na trybunach przychodzi się na stadion. Równych pod tym względem nie mają sobie fani z Ameryki Południowej. Kibicowanie danej drużynie to niemal świętość. Jak łatwo wprowadzić ich w zachwyt pokazało jedno zdjęcie popularnej piosenkarki Cher Lloyd.

Jak fatalnie wyglądają mecze piłkarskie bez udziału publiczności, mogliśmy przekonać się w połowie marca. Wówczas wybuchła pandemia koronawirusa w Europie i wiele spotkań zostało rozegranych przy pustych trybunach. Bez dopingu, bez opraw i bez reakcji kibiców mecze nie wglądały tak samo. Atmosfera trybun to jednak coś niepowtarzalnego.

Koronawirus. Kibice polskich klubów spisują się na medal! Tak pomagają w walce z pandemią

Doskonale wiedzą o tym fani, którzy na bieżąco śledzą wydarzenia ligi brazylijskiej, czy argentyńskiej. Fanatyzm tamtejszych kibiców jest wręcz niewyobrażalny. Doping potrafi być tam ogłuszający. W zasadzie nie ma się czemu dziwić, bo futbol to w Ameryce Południowej to wręcz religia. Przywiązanie do danego klubu jest świętością. Wystarczy jeden gest, aby wprawić kibiców w zachwyt.

Prezydent FC Barcelona robi CZYSTKI podczas kryzysu. Ma na oku ofiarę

Pokazał to przykład Cher Lloyd. Brytyjska piosenkarka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w koszulce Corinthians. Klub z Sao Paolo to jeden z najbardziej utytułowanych zespołów w ostatnich latach. Taki gest celebrytki zachwycił fanów drużyny. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy, które wychwalały Lloyd. Większość z nich zawierała również słowa sławiące wielkość Corinthians.

Najnowsze