Grand Prix Czech Transmisja TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć żużel dzisiaj Praga GP Czech STREAM ONLINE LIVE 3.06.2023 Na którym kanale GP Czech w TV dzisiaj

i

Autor: Tomasz Radzik Grand Prix Czech Transmisja TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć żużel dzisiaj Praga GP Czech STREAM ONLINE LIVE 3.06.2023 Na którym kanale GP Czech w TV dzisiaj

Dziś Grand Prix Czech

Grand Prix Czech Transmisja TV Gdzie oglądać żużel dzisiaj NA ŻYWO Praga GP Czech STREAM ONLINE LIVE 3.06.2023 Na którym kanale GP Czech w TV dzisiaj

2023-06-03 18:46

GP Czech TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać Grand Prix Czech Żużel w Pradze w TV dzisiaj Na jakim programie GP Czech STREAM ONLINE LIVE 3.06.2023. Już dzisiaj wielkie żużlowe emocje - Grand Prix Czech w Pradze! Na torze Marketa Polacy zazwyczaj spisywali się nieźle, choć Zmarzlik walczył tam ze zmiennym szczęściem. Czy mistrz świata potwierdzi dzisiaj klasę, zdobywając kolejne cenne punkty? Przed nami kolejna osłona walki o tytuł mistrza świata na żużlu, którego broni Bartosz Zmarzlik. Początek zawodów o godzinie 19. Sprawdź, gdzie obejrzeć GP Czech Praga Żużel w TV dzisiaj Na którym kanale Grand Prix Czech w Pradze.

Grand Prix Transmisja ONLINE Gdzie oglądać żużel w Pradze STREAM ONLINE LIVE 3 czerwca 2023

Grand Prix Czech w Pradze już dzisiaj! Przed nami wielkie żużlowe emocje. W minionym sezonie na czeskim owalu triumfował Martin Vaculik, drugi był Tai Woffinden, a stawkę uzupełnił Jason Doyle. Jak będzie w tym roku? Początek zawodów o godzinie 19. To trzecia runda walki o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Tytułu broni oczywiście Bartosz Zmarzlik, który liczy na doping polskich kibiców. Czy nasz najlepszy żużlowiec wygra Grand Prix Czech dzisiaj, przybliżając się do kolejnego złota? Zobaczcie, o której godzinie GP Czech i gdzie oglądać żużel w Pradze.

GP Czech Transmisja TV Gdzie oglądać żużle dzisiaj w Pradze 3.06.2023

Bartosz Zmarzlik doskonale zna smak zwycięstwa w GP Pragi na Markecie, ale bywało też, że nasz utytułowany żużlowiec miał na niej całkiem spore problemy. Zacznijmy od sukcesów. Polski żużlowiec wygrał w Pradze dwukrotnie, w sezonie 2020 (wówczas z powodu pandemii rozgrywano po dwa turnieje na jednym torze, dzień po dniu). I na tym powody do świętowania się kończą, bo nigdy więcej Zmarzlik nie stanął w Pradze nawet na podium. Co więcej, w latach 2017-2019 ani razu nie przebrnął przez fazę zasadniczą! W ubiegłym, mistrzowskim sezonie, żużlowiec na Markecie odpadł w półfinale. Zmarzlik nie ukrywa, że liczy na doping polskich kibiców. "Już w ten weekend FIM Speedway Grand Prix w Pradze. Na Markecie zawsze jest dużo polskich Kibiców. Kto z Was wybiera się i tym razem, żeby wspierać wszystkich biało-czerwonych?" - napisał Zmarzlik na Instagramie.

Gdzie oglądać Grand Prix Czech Transmisja TV NA ŻYWO Praga Żużel dzisiaj w TV

Dla Bartosza Zmarzlika każdy punkt w klasyfikacji generalnej IMŚ jest arcyważny. W ostatnich zawodach na Stadionie Narodowym był wprawdzie trzeci, ale doświadczony Szwed Fredrik Lindgren dogonił do w klasyfikacji generalnej. - Bólu nie ma, bo planem minimum było przejście przez półfinał i to się udało. Te jednodniowe tory zawsze są jak kinder-niespodzianka i bardzo szybko się zmieniają – mówił nam Zmarzlik, który w Pradze powalczy o zwycięstwo i będzie faworytem. Na poprawę miejsc liczy z pewnością Maciej Janowski, a szczególnie Patryk Dudek, którego forma na początku sezonu pozostawia wiele do życzenia.

Grand Prix Czech STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać GP Czech w Pradze Transmisja ONLINE 3.06.2023

Grand Prix Czech w Pradze odbędzie się w sobotę 3 czerwca 2023 r. Początek GP Czech o godzinie 19. Brak transmisji TV. Transmisja ONLINE z GP Czech w Pradze na Eurosport Extra w Playerze.

Bartosz Zmarzlik wywiad
Najnowsze