Justyna Żyła z wielką, czarną JEŻYNĄ pod pachą na ważnej uroczystości. Tak teraz wygląda

2019-11-07 10:45 JWa
Justyna Żyła na gali Mister Polski
Autor: East News Justyna Żyła na gali Mister Polski

Justyna Żyła wciąż nie przestaje zaskakiwać. Choć ostatnio o byłej żonie Piotra Żyły zrobiło się trochę ciszej, to teraz wróciła ze zdwojoną siłą! Wszystko za sprawą wspaniałej kreacji na uroczystej gali. Zdjęcia ze ścianki nie pozostawiają złudzeń - Justyna Żyła to synonim smaku i stylu! Do efektownej fioletowej sukienki zabrała torebkę wyglądającą niemal jak przerośnięta jeżyna! To może być najnowszy krzyk mody.

Justyna Żyła wciąż pracuje na własne nazwisko! Na gali Mister Polski, gdzie pojawiły się najgłośniejsze nazwiska polskiego showbiznesu, błyszczała jak najjaśniejsza z gwiazd. Była żona Piotra Żyły chętnie pozowała do zdjęć fotoreporterów na specjalnie ustawionej ściance. Pani Justyna robiła wrażenie nie tylko mocnym makijażem, podkreślającym rysy twarzy, lecz także wspaniałą kreacją. Uwagę przyciągała między innymi fioletowa sukienka. Efektowna odzież sprawiła, że wszystkie oczy były zwrócone na postać Justyny Żyły. Sukienkę uzupełniła wysokimi butami, a odsłonięte wyrzeźbione nogi dodawały tylko uroku. Jednak najciekawsze akcesorium Justyna Żyła trzymała pod pachą! Chodzi o dużą torebkę o regularnych wypukłościach. Przypominały one razem do złudzenia przerośniętą czarną jeżynę! Efekt został osiągnięty i wszyscy mówili tylko o niej na uroczystej gali.

Justyna Żyła na gali Mister Polski
Autor: East News Justyna Żyła na gali Mister Polski

Justyna Żyła często pojawia się na wydarzeniach, w których udział biorą polscy celebryci. Po rozwodzie ze znanym skoczkiem narciarskim postanowiła zacząć pracować na własne nazwisko. Swojego czasu prowadziła autorski program w stacji Active Family, gdzie na wizji pomagała skłóconym rodzinom w dojściu do porozumienia. Ruszyła także z własnym kanałem na YouTube, prezentując przepisy na smaczne potrawy. Wzięła również udział w popularnym telewizyjnym show "Taniec z Gwiazdami".

Justyna Żyła rozgłos uzyskała w lutym ubiegłego roku. Wtedy to na Instagramie opublikowała głośny wpis, w którym oskarżyła byłego już męża o zdradę. Piotr Żyła dzień przed Wigilią miał przekazać pani Justynie, że utrzymuje stosunki z kochanką. Później jeszcze wiele razy publikowała posty, w których atakowała byłą miłość. Teraz sytuacja między dwójką raczej się uspokoiła i dzielą się rodzicielskimi obowiązkami względem dwójki dzieci.