Kluby fitness siłownie NOWE OBOSTRZENIA. KIEDY OTWORZĄ SIŁOWNIE? Siłownie kluby fitness OBOSTRZENIA styczeń. Nowe obostrzenia SIŁOWNIE KLUBY FITNESS

2021-01-11 18:07 md
Siłownia
Autor: East News

Kluby fitness siłownie NOWE OBOSTRZENIA. KIEDY OTWORZĄ SIŁOWNIE? Siłownie kluby fitness OBOSTRZENIA styczeń. Nowe obostrzenia SIŁOWNIE KLUBY FITNESS. Pandemia koronawirusa nie odpuszcza. W jaki sposób rzutuje to na sytuację siłowni i klubów fitness? W poniedziałek, 11 stycznia, podano w tej sprawie kolejne istotne informacje. KIEDY zostaną otwarte siłownie i kluby fitness? OBOSTRZENIA SIŁOWNIE FITNESS.

SIŁOWNIE - NOWE OBOSTRZENIA

Wybuch pandemii koronawirusa bardzo mocno odbił się na sporcie amatorskim. Właściciele siłowni, klubów fitness czy basenów praktycznie z dnia na dzień musieli zmierzyć się z ogromnym problemem. Ich interesy zostały bowiem zamknięte i choć latem częściowo wszystko wróciło do normalności, to jesienna druga fala zakażeń sprawiła, że znów trzeba było pogodzić się z surowymi zasadami. I niestety nie widać, żeby miały one swój koniec. W poniedziałek, 11 stycznia, odbyła się kolejna konferencja prasowa rządu w tej sprawie.

SIŁOWNIE KLUBY FITNESS ZASADY

Wszystkie dotychczas obowiązuje obostrzenia zostały przedłużone do końca stycznia. Oznacza to, że w pierwszym miesiącu 2021 roku siłownie, kluby fitness czy baseny na pewno nie zostaną otwarte dla chętnych. Uprawianie sportu w takich miejscach jest możliwe tylko w przypadku bycia profesjonalnym sportowcem. Wszyscy fani wysiłku fizycznego muszą się zatem uzbroić w cierpliwość i liczyć, że kolejne miesiące przyniosą rozwiązanie w tej sprawie. Oby tak właśnie było - wszystko jest zależne od danych odnośnie zakażeń.

Super Raport 11.01 (Goście: Tomasz Siemoniak - Platforma Obywatelska, Sławomir Broniarz - prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego)
Najnowsze