Gala Mistrzów Sportu

Kto prowadził Galę Mistrzów Sportu? Aldona Marciniak KIM JEST prowadząca Galę Mistrzów Sportu ZDJĘCIA

2023-01-07 23:16

Kto prowadził Galę Mistrzów Sportu? Aldona Marciniak KIM JEST Prowadząca Galę Mistrzów Sportu. A więc już wszystko jasne! Podczas Gali Mistrzów Sportu dowiedzieliśmy kto zdobył statuetkę dla Najlepszego Sportowca Polski w 2022 roku. Głosowanie wygrała Iga Świątek, która wyprzedziła Bartosza Zmarzlika, i Roberta Lewandowskiego. Tenisowa mistrzyni Roland Garros i US Open była faworytką i obyło się bez sensacji. Galę podsumowującą plebiscyt "Przeglądu Sportowego" pokazały Polsat i Polsat Sport, a prowadzili ją były siatkarz Łukasz Kadziewicz oraz dziennikarze Jerzy Mielewski, Paulina Chylewska i Aldona Marciniak KIM JEST kobieta, która prowadziła Galę Mistrzów Sportu dzisiaj?

Gala Mistrzów Sportu Prowadząca KIM JEST Aldona Marciniak ZDJĘCIA

Za nami Gala Mistrzów Sportu, w czasie której ogłoszone zostały wyniki 88. edycji Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" i Polsatu na Najlepszego Sportowca Polski 2022 roku. W gronie nominowanych znalazło się 32 sportowców reprezentujących kilkanaście dyscyplin. O godzinie 20 rozpocznie się transmisja z Gali Mistrzów Sportu, którą poprowadziła m.in. Aldona Marciniak, dziennikarka "Przeglądu Sportowego". TUTAJ NASZA RELACJA NA ŻYWO Z GALI.

KIM JEST prowadząca Galę Mistrzów Sportu Aldona Marciniak

Aldona Marciniak to dziennikarka "Przeglądu Sportowego". Specjalizuje się głównie w sportach motorowych. Pracowała m.in. w studiu telewizyjnym w czasie transmisji z Formuły 1. To właśnie Aldona Marciniak prowadzi Galę Mistrzów Sportu. Pozostali prowadzący galę to były siatkarz Łukasz Kadziewicz oraz Jerzy Mielewski i Paulina Chylewska, dziennikarze Polsatu Sport.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze