Laura Lewandowska leży w KOSZU MOJŻESZA, a Klara już czule się nią opiekuje [ZDJĘCIE]

2020-05-08 9:32
Klara Lewandowska opiekuje się Laurą
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Klara Lewandowska opiekuje się Laurą

Choć Laura Lewandowska dopiero co przybyła do rodzinnego domu, to jej siostra Klara już poczuła do niej wielką miłość! Widać to na najnowszym zdjęciu, jakie opublikowała w Internecie mama obu dziewczynek. Anna Lewandowska przedstawiła niczym niezmąconą siostrzaną miłość i znowu zdobyła serca fanów. Ta fotka po prostu wyciska łzy! Uwagę przyciąga także niecodzienne posłanie młodszej pociechy.

Laura Lewandowska na świat przyszła w środę 6 maja 2020 roku. Z miejsca stała się obiektem zachwytów szczęśliwych rodziców. Kilkadziesiąt minut po szczęśliwym rozwiązaniu Robert Lewandowski opublikował na Instagramie zdjęcie z młodszą pociechą, a dzień później fotkę córeczki wrzuciła Anna Lewandowska. W piątek trenerka fitness zaprezentowała kolejne ujęcie. Tym razem w rolach głównych pojawiły się obie córki państwa Lewandowskich. Klara czule opiekuje się na niej młodszą siostrą, dając jej już od samego początku pokłady wielkiej miłości i wsparcia.

Robert Lewandowski ZASZOKOWAŁ żonę po drugim porodzie. Musiała ZDĘBIEĆ po tej niespodziance [ZDJĘCIE]

Według przepowiedni wróżki Cesarii obie dziewczynki będą w przyszłości dbały o siebie. Choć w rodzeństwie dominującą postacią okaże się Klara, to nigdy nie pozwoli, by ktoś skrzywdził Laurę. Jest to wersja bardzo prawdopodobna, ponieważ nie jest tajemnicą, że Lewandowscy bardzo dbają, by w ich domu nigdy nie brakowało wsparcia, ciepła i miłości. Wystarczy spojrzeć na opis zdjęcia z dwiema córkami.

"Siostry. Rodzina to najważniejsza sprawa" - napisała przy fotce Anna Lewandowska. Fani w komentarzach nie tylko życzyli całej rodzinie pomyślności, lecz także zwrócili uwagę na nietypowe łóżeczko Laury. Młodsza córka znanej polskiej pary leży bowiem w posłaniu, przypominającym wiklinowy kosz, znanym rodzicom jako "kosz Mojżesza".

Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Więcej informacji o Laurze Lewandowskiej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze