Leo Messi

i

Autor: AP PHOTO Leo Messi

IO

Leo Messi może zostać największą gwiazdą... igrzysk olimpijskich. Wymowny wpis

2024-02-12 16:47

Rywalizacja Argentyny z Brazylią zawsze generuje emocje, niezależnie od kategorii wiekowej. W niedzielę reprezentacja U23 rozegrała mecz, którego stawką był awans na Igrzyska Olimpijskie. Argentyńczycy wygrali z Brazylią 1:0, a to może być ważna informacja dla... Leo Messiego.

W niedzielę byliśmy świadkami kolejnej części odwiecznej rywalizacji między Argentyną i Brazylią. Reprezentacje U-23 obu krajów zmierzyły się w walce o miejsce na Igrzyskach Olimpijskich. Argentyna musiała wygrać, aby zagrać w Paryżu, podczas gdy Brazylia potrzebowała jedynie remisu, aby zdobyć drugie miejsce (premiowane awansem). Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Albicelestes 1:0, Luciano Gondo strzelił decydującego gola w 78. minucie.

ZOBACZ: Potężne zamieszanie u Roberta Lewandowskiego. Wszystko może się stać jeszcze w tym miesiącu, mieli podjąć nagłą decyzję

Oprócz Argentyny, na Igrzyskach w Paryżu wystąpi również reprezentacja Paragwaju, która zajęła pierwsze miejsce w tej grupie finałowej. Tymczasem wielu kibiców zastanawia się, czy Messi zagra w stolicy Francji. Choć na chwilę obecną nie jest to pewne, warto odnotować, że mistrz świata pogratulował zawodnikom kadry U-23 awansu za pośrednictwem swojego Instagrama. Piłkarz Interu Miami zna smak olimpijskiego złota. Z kadrą wygrał igrzyska w Pekinie w 2008 roku.

NIE MA PRECYZJI, NIE MA DYNAMIKI’’ - Tomaszewski OSTRO o LEWANDOWSKIM!
Najnowsze