Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO/ALBERTO SAIZ Robert Lewandowski

WIelkie zamieszanie!

Potężne zamieszanie u Roberta Lewandowskiego. Wszystko może się stać jeszcze w tym miesiącu, mieli podjąć nagłą decyzję

2024-02-12 15:44

Wielkie zamieszanie w Barcelonie! Jak donoszą media, Xavi może zostać zwolniony jeszcze przed końcem sezonu, a nie odchodzić tak jak zamierzał, a więc pod koniec sezonu! Szkoleniowiec miał dostać ultimatum, a tymczasowy trener miał zostać wybrany! Szokujace doniesienia!

Wielkie zamieszanie w klubie Lewandowskiego! Xavi stracę pracę szybciej? Media donoszą o ultimatum dla szkoleniowca!

Sam Xavi zapowiadał, że po sezonie pożegna się z klubem, odchodząc z roli szkoleniowca pierwszej drużyny. Jak donosi "AS", plany szkoleniowca może pokrzyżować sam klub ze stolicy Katalonii, którzy może zwolnić go szybciej. Eks-gracz klubu miał usłyszeć od włodarzy klubu, że brak poprawy wyników może skutkować jego szybszym zwolnieniem. Władzom Barcelony miał bardzo nie przypaść do gustu pojedynek z Granadą, który Barca zremisowała 3:3.

QUIZ: Rozpoznasz polskich piłkarzy? Lewandowskiego zna każdy, a resztę? 15/20 to absolutne minimum

Pytanie 1 z 20
Zaczniemy podobnie jak w piłce. Bramkarz na zdjęciu to...
Wojciech Szczęsny

Odejście Xaviego w trybie szybszym, niż możnaby było do tej pory zakładać jest dość prawdopodobne. Jak donoszą media, klub znalazł już trenera, który ma tymczasowo przejąć drużynę i będzie to łączony od dawna z pracą w Barcy, eks-obrońca klubu, Rafael Marquez. Czy Xavi utrzyma posadę do końcu sezonu? Zależeć od tego będzie wynik starcia klubu w meczu 1/8 Ligi Mistrzów przeciwko Napoli. Jeśli Barcelona odpadnie, wtedy Xavi będzie mógł pożegnać się z klubem.

Najnowsze