Lesbijski ślub gwiazd futbolu w akompaniamencie NAMIĘTNYCH pocałunków [WIDEO]

2020-01-14 12:40 MD
Ślub Ali Kriegier i Ashlyn Harris
Autor: YouTube Ślub Ali Kriegier i Ashlyn Harris

Pod koniec ubiegłego roku pobrały się dwie reprezentantki Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej - Ali Krieger oraz Ashlyn Harris. Kobiety po ceremonii wyprawiły huczne wesele, na którym pojawiło się wielu znakomitych gości, takich jak najlepsza piłkarka świata - Megan Rapinoe. W sieci zamieszczone zostało także wideo z uroczystości oraz zabawy. Małżonki nie szczędzą sobie na nim czułości!

Krieger i Harris doskonale znają się ze wspólnej gry w piłkę. Reprezentują bowiem razem swój kraj - pierwsza z nich występuje na pozycji obrońcy, druga natomiast to bramkarka. Oprócz gry dla USA, są także zawodniczkami tego samego klubu - Orlando Pride. Prywtanie wybuchło pomiędzy nimi ogromne uczucie, które zostało podsumowane pod koniec grudnia w postaci zaślubin połączonych z hucznym weselem.

Po całym wydarzeniu Amerykanki zdecydowały się opublikować wideo z uroczystości oraz zabawy. A ta była ogromna. Nie zabrakło wspaniałych potraw, wyjątkowej oprawy oraz wyrazów wielkiego uczucia, jakie połączyło obie kobiety. W akompaniamencie namiętnych pocałunków kobiety zanotowały najpiękniejszy wieczór swójego życia, podczas którego sformalizowały swój związek.