Mundial 2014. WKS - Japonia, wynik 2:1. Dwie zabójcze minuty pogrążyły Samurajów

2014-06-15 10:56

Mecz Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia zakończył się wynikiem 2:1, chociaż po pierwszej połowie niewiele na to wskazywało. Afrykanie złapali wiatr w żagle, gdy na boisku pojawił się Didier Drogba. Efekt? Dwa gole w dwie minuty! Gwizdek24.pl zaprasza do zapoznania się z zapisem relacji na żywo.

Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia 2:1 (0:1)
Bony 64, Gervinho 66 - Honda 16

WKS: Boubacar Barry - Serge Aurier, Didier Zokora, Sol Bamba, Arthur Boka (75. Constant Djakpa) - Cheikh Tiote, Yaya Toure, Serey Die (62. Didier Drogba) - Salomon Kalou, Wilfried Bony (78. Didier Konan Ya), Gervinho

Japonia: Eiji Kawashima - Atsuto Uchida, Maya Yoshida, Masato Morishige, Yuto Nagatomo - Shinji Okazaki, Hotaru Yamaguchi, Makoto Hasebe (54. Yasuhito Endo), Keisuke Honda, Shinji Kagawa (86. Yōichirō Kakitani) - Yuya Osako (68. Yoshito Okubo)

Żółte kartki: Bamba, Zokora - Yoshida, Morishige