NIE ŻYJE 23-letni piłkarz polskiego klubu. TRAGICZNY FINAŁ poszukiwań

2020-08-05 16:10 Marcin Długosz
Zmarły Dominik Kaczor
Autor: Facebook / Klimontowianka PBI Klimontów Zmarły Dominik Kaczor

W wieku 23 lat zginął bramkarz występującej w świętokrzyskiej klasie okręgowej Klimontowianki PBI Klimontów, Dominik Kaczor. Mężczyznę po raz ostatni widzianiu w pierwszym dniu sierpnia w Holandii, a po utracie z nim wszelkiego kontraktu klub prosił o pomoc w poszukiwaniu. Niestety - w środę poinformowano o śmierci zawodnika.

"Zaginął Dominik Kaczor piłkarz Klimontowianki urodzony 8 lipca 1997 roku. Ostatnio widziany był w sobotę 1 sierpnia w Midden Peelweg 5. 5975MZ Sevenum w Holandii około godziny 17.00 - od tamtej pory ślad po nim zaginął. Wszystkie osoby które mogą coś wiedzieć na temat Dominika, proszone są o kontakt. Zarazem prosimy również o udostępnienie poniższego postu!" - napisała w niedzielę na swoim profilu na Facebooku ekipa Klimontowianki PBI Klimontów.

Od tego czasu trwało usilnie poszukiwanie mężczyzny, ale niestety zakończyło się tragicznie. "Nie ma słów, które to opiszą, nie ma łez, które okażą nasz ból. Akcja poszukiwawcza naszego przyjaciela została zakończona. Dziś o godzinie 12.30 w De Schatberg w Sevenum znaleziono zwłoki Dominika. O wszelkich informacjach będziemy Państwa informować" - napisała w środę Klimontowianka.

Dominik Kaczor w Klimontowiance PBI występował na pozycji bramkarz. Zespół z Klimontowa występuje w świętokrzyskiej okręgówce i na inaugurację nowego sezonu łatwo poradził sobie z Orlętami Kielce zwyciężając okazale 5:0.

Tour de Pologne wystartował ze Stadionu Śląskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze