Nie żyje reprezentant kraju. Zmarł podczas zgrupowania kadry

2019-09-10 16:03 MSo
Świeczka, znicz
Autor: East News

Trwa przerwa reprezentacyjna. W Europie grane są mecze o awans na przyszłoroczne mistrzostwa Starego Kontynentu, a w strefie CONCACAF rozgrywane są spotkania Ligi Narodów. Przed starciem Curacao - Haiti zmarł 31-letni bramkarz Jarzinho Pieter. Miał atak serca.

Przygotowania do meczu Curacao - Haiti zostały brutalnie przerwane przez śmierć jednego z reprezentantów. Przed meczem Ligi Narodów w hotelu zmarł 31-letni golkiper kadry, Jairzinho Pieter. Bramkarz miał atak serca. Został odnaleziony martwy w pokoju przez kolegów.

Jesteśmy głęboko poruszeni po informacji o śmierci bramkarza Curacao i niezwykłego zawodnika, Jairzinho Pietera. Przekazujemy nasze kondolencje i jesteśmy myślami z rodziną i bliskimi - napisał na Twitterze wiceprezydent FIFA i szef CONCACAF Victor Montagliani.

i

Jairzinho Pieter wystąpił w jedenastu spotkaniach w barwach reprezentacji Curacao. W pierwszym spotkaniu jego drużyna wygrała z Haiti 1:0, drugi mecz ma zostać rozegrany z wtorku na środę czasu polskiego. W grupie D znajduje się jeszcze kadra Kostaryki.