Maciej Kurzajewski

i

Autor: AKPA Maciej Kurzajewski zostanie dziadkiem

Można się przestraszyć

Niepokojące zdjęcie Macieja Kurzajewskiego. Gwiazdor TVP przeżył prawdziwy armagedon

2023-08-06 18:28

Maciej Kurzajewski od lat umila widzom TVP kolejne sportowe transmisje. Jego umiejętności prezenterskie docenili szefowie nie tylko sportowego pionu Telewizji Publicznej. Od jakiegoś czasu dziennikarz cieszy się jeszcze większą rzeszą fanów, którzy śledzą program "Pytanie na śniadanie". Ostatnio przeżył jednak prawdziwe chwile grozy. W sieci pojawiło się niepokojące zdjęcie z istnego armagedonu.

Letnia pogoda w Polsce potrafi być jednocześnie piękna i groźna. Żyjemy w dość osobliwym klimacie, w którym w trakcie ogromnych upałów w ciągu kilku chwil pojawia się nawałnica, pustosząca dobytek rodaków. Widowiskowe wyładowania atmosferyczne są przez jednych postrzegane jako ekscytujące, a wśród innych wzbudzają ogromny niepokój. Maciej Kurzajewski ostatnio znalazł się w samym centrum takiego pogodowego armagedonu. Dziennikarz TVP, jak w zasadzie co roku, relacjonował dla widzów wydarzenia na trasie kolarskiego wyścigu Tour de Pologne. W trakcie pierwszego z etapów "Polskiej Pętli" doszło do groźnego zjawiska pogodowego, a niepokojące zdjęcie autorstwa Andrzeja Misiuka na Instagramie rozpowszechnił właśnie Kurzajewski.

Aż serce pęka, jakiego okropieństwa w Niemczech doświadczał Robert Lewandowski. Wyciągnął prawdę dopiero po latach

Kurzajewski pokazał zdjęcie armagedonu

Przełom lipca i sierpnia to już tradycyjne święto dla fanów kolarstwa nad Wisłą. Do naszego kraju zjeżdżają najlepsi w tej dyscyplinie z całego świata, a wyścig wzbudza ogromne zainteresowanie na całym świecie. Maciej Kurzajewski na Tour de Pologne 2023 był w samym centrum wydarzeń. Dlatego też na własne oczy przekonał się, jak groźne i niebezpieczne mogą być dla zgromadzonych zjawiska pogodowe. Zdjęcie zwiastujących nawałnicę chmur jednocześnie wzbudza podziw i przerażenie. Tak samo zareagowali fani w komentarzach.

Apoloniusz Tajner stanął u boku Donalda Tuska i ogłosił to publicznie! Klamka zapadła, decyzja jest nieodwracalna

Kurzajewski opisał niepokojące przeżycia

Kolarze tego dnia najpierw musieli walczyć z upałem, a później uważać na to, co niespodziewanego przygotowała pogoda. Sam Kurzajewski określił to wszystko jako charakterystyczne dla natury. Trzeba przyznać, że wielką pracę wykonał tu wspomniany wcześniej fotograf. "Siła i piękno natury! Pogodowy armagedon na 40 minut przed finiszem kolarzy podczas pierwszego etapu wyścigu" - napisał Kurzajewski na Instagramie, dodając jednocześnie wymowne hasztagi: "Nawałnica", "Wichura", "Ostry deszcz".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze