Basen

i

Autor: PAWEL NOWAK / SUPER EXPRESS Basen

Obostrzenia. Znakomite wieści dla fanów sportu! Siłownie i baseny otwarte szybciej

2021-05-12 15:01

Nowe obostrzenia i regulacje mają ograniczać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Fani sportu usłyszeli w końcu dobre wieści - będą mogli szybciej wrócić na siłownie i baseny. Co więcej, stanie się to szybciej niż zapowiadano, choć... liczba skróconych dni nie będzie robić wielkiego wrażenia. Dla tęskniących za sportem nawet ten termin powinien sprawić wielką radość.

Liczba dziennych zakażeń w Polsce regularnie maleje, a liczba zaszczepionych przeciwko koronawirusowi stale rośnie! Mimo to, nie należy lekceważyć pandemii, która choć zdecydowanie zwolniła może wrócić z nową falą. Na szczęście Polacy mogą korzystać z kolejnych dziedzin życia. Kolejne branże są odmrażane, ale luzowanie obostrzeń przynajmniej na razie nie powoduje gwałtownego wzrostu potwierdzanych przypadków. Niektóre zmiany w obostrzeniach ogłoszone już przez rząd doczekały się nawet jeszcze większego poluzowania.

Gdy Wojciech Kowalczyk pochwalił się szczepieniem na COVID-19, fani przecierali oczy ze zdumienia! Zwrócili uwagę na dwie litery

Obostrzenia. Od kiedy otwarte siłownie i baseny?

Baseny oraz siłownie to kolejne miejsca, które mają być otwierane już niedługo! Na początku odmrożenie branży sportowej zaplanowano na 29 maja. Ostatecznie jednak doszło do zmiany. - Zdecydowaliśmy 28 maja, przyspieszając o jeden dzień, otworzyć branżę sportową. Za dwa i pół tygodnia - pod koniec maja - kluby fitnes, baseny, siłownie różnego rodzaju, będą mogły w reżimie sanitarnym z powrotem być uruchamiane - ogłosił premier RP Mateusz Morawiecki.

To znakomite wieści dla fanów sportu, którzy już chcieliby powrócić do regularnych ćwiczeń w swoich stałych, ulubionych miejscach. Należy jednak pamiętać o zachowywaniu odstępów i stosowaniu się do różnych zaleceń, które mają ograniczać ryzyko zakażenia się koronawirusem.

Co dalej z przyszłością Milika? Lewandowski wskazał ważny czynnik, chodzi o transfer

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia
Najnowsze