Gdy Wojciech Kowalczyk pochwalił się szczepieniem na COVID-19, fani przecierali oczy ze zdumienia! Zwrócili uwagę na dwie litery

2021-05-12 11:55 Mateusz Sobiecki
Wojciech Kowalczyk zaszczepiony na koronawirusa
Autor: YouTube / Weszło Wojciech Kowalczyk zaszczepiony na koronawirusa

Kolejni sportowcy, celebryci i osoby z pierwszych stron gazet decydują się na szczepienie przeciwko koronawirusowi. Wojciech Kowalczyk pochwalił się na Twitterze, że także i on przyjął zastrzyk, który ma wzmocnić go w walce z COVID-19! Gdy opublikował zdjęcie swojej karty szczepiennej, kibice nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli! Zwrócili uwagę na dwie litery, które się tam pojawiły!

Wojciech Kowalczyk zaszczepiony na COVID-19

Choć sceptyków szczepień na koronawirusa nie brakuje, to coraz więcej osób decyduje się na ten ważny i potrzebny krok w kierunku wyjścia z pandemii. Wśród nich dobry przykład dają także liczni sportowcy. Szczepieniem na COVID-19 pochwalił się teraz były reprezentant Polski w piłce nożnej Wojciech Kowalczyk. - Wczoraj zaszkodziło mi oglądanie po przerwie rudzielca z Barcelony i jego drużynki, a po szczepionce świetne samopoczucie - napisał na Twitterze popularny "Kowal". Ten przyjął szczepionkę Johnson&Johnson. Uwagę kibiców przykuło jednak coś zupełnie innego. Numer serii szczepienia Kowalczyka to... "XD 955"! - Ze wszystkich rzeczy, które wryją mi się w głowę po wsze czasy, numer szczepionki Wojtka Kowalczyka jest jedną z tych mniej dla mnie przydatnych... Mózgu, dlaczego mi to robisz - śmiał się pan Michał. - Jak szczepionka z serii "XD" to się nie dziwię samopoczuciu - żartował pan Mateusz.

Anita Włodarczyk zaszczepiła się przeciwko COVID-19! Została nazwana... sprzedajną

Szczepienia na koronawirusa w Polsce

W Polsce do tej pory zaszczepiono pierwszą dawką 10,4 mln obywateli (ok. 27% populacji). Drugą dawkę do tej pory przyjęło 3,7 mln Polaków (ok. 9,8%). Jak informuje portal Szczepienia.pzh.gov.pl, obecnie w krajach Unii Europejskiej do obrotu dopuszczone są dwie s​zczepionki mRNA Comirnaty (Pfizer) i Moderna oraz dwie szczepionki wektorowe - AstraZeneca i Janssen (Johnson&Johnson).

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze