Polska SEKSBOMBA wyszła do ludzi z dekoltem do pasa! Wszyscy patrzyli na trenerkę [ZDJĘCIA]

2019-11-19 11:35 JWa
Agata Biernat
Autor: Instagram / biernatagata Agata Biernat

Ależ ona wyglądała na tej gali! Agata Biernat to znana trenerka personalna, która w 2017 roku została Miss Polonia. Przepiękna kobieta często pojawia się na popularnych uroczystościach. Tym razem przykuwała uwagę na "Różach Gali". Nic dziwnego, że oczy niemal wszystkich zwróciły się w kierunku wysportowanej pani Agaty. Na wydarzenie założyła bowiem sukienkę, której dekolt sięgał aż do pasa!

Agata Biernat to jedna z najpopularniejszych modelek i trenerek personalnych na Instagramie. Nic dziwnego, że organizatorzy wielu wydarzeń robią wszystko, by piękność uświetniła ich uroczystości. Tym razem Miss Polonia 2017 otrzymała zaproszenie na "Róże Gali". Postanowiła z niego skorzystać i pojawiła się na ściance, gdzie błyszczała jak nikt inny. Nasza rodzima piękność zadała szyku, zakładając efektowną sukienkę. Uwagę przykuwał przede wszystkim wyjątkowo głęboki dekolt. Rozcięcie kończyło się w zasadzie na pasie i sprawiało, że fotoreporterzy mogli fotografować w zasadzie tylko panią Agatę.

Agata Biernat fotką pochwaliła się na swoim Instagramie. W komentarzach pojawiło się wiele pochlebnych opinii fanów. "Ależ nóżka, ależ ciało Agatko prześlicznie wyglądasz. Bajecznie, jak księżniczka!" - czytamy w jednym. "Taka piękna i taka seksowna. Twój styl jest po prostu niesamowity" - dodał kolejny fan.

Pochlebnych opinii było znacznie więcej. Nic dziwnego, w końcu konto Agaty Biernat na tym portalu społecznościowym obserwuje grubo ponad 70 tysięcy osób!