RPA 2010: grupa F, mecze Słowacja - Włochy 3:2 i Paragwaj - Nowa Zelandia 0:0. RELACJA NA ŻYWO

2010-06-24 17:54

To wydawało się niemożliwe!!! Słowacja wygrała z Włochami 3:2 i wyeliminowała ich z mundialu! Paragwaj, który zremisował z Nową Zelandią 0:0 również zagra w 1/8 finału. Zapraszamy na relację "na żywo".

Strona nie odświeża się automatycznie. Naciskaj [F5] lub [Ctrl R], aby zobaczyć nowe informacje.

Koniec obu meczów! Słowacja -Włochy 3:2, Paragwaj - Nowa Zelandia 0:0. Italia sensacyjnie poza turniejem!! W 1/8 finału zagrają Paragwaj i Słowacja!!!!

95 min Cóż za sytuacja Włochów, Pepe minimalnie przestrzelił!!!!

92 min Groźny strzał ale znakomicie Mucha

91 min 3:2!!!! Cóż za gol Quagliarelli!!!! Zobaczył, że Mucha wyszedł z bramki i cudownie go przelobował!!!!

88 min 3:1!! Włochy na kolanach!!!!! Gol Kopunka!!!!

86 min Świetny, lecz minimalnie niecelny strzał Wooda na bramkę Paragwaju

84 min Gol dla Włochów, ale sędzia odgwizduje spalonego!

A w meczu Paragwaj - Nowa Zelandia również ciekawie, choć wciąż bez goli

80 min 1:2!!!! Gol dla Włochów! Di Natale daje nadzieję Italii!!!!

76 min Cóż za okazja dla Paragwaju! Barrios był o krok od pokonania Pastona, ale ten w ostatniej chwili wygarnął mu piłkę

73 min 2:0!!! Gol Vittka! Chyba już jest po wszystkim!!!

71 min A teraz Słowacy! W ostatniej chwili włoski obrońca wybił piłkę Hamsikowi w polu karnym

69 min Była dobra okazja Słowaków, ale Cannavaro przeciął kluczowe podanie. Włosi błyskawicznie przeszli do kontry i zagrozili bramce Muchy

66 min Niesamowite szczęście Słowaków! Najpierw Mucha dobrze wybił dośrodkowanie, a potem słowacki obrońca wybił strzał z linii bramkowej!

64 min Niecelny strzał Kucki głową

63 min Znakomicie Jan Mucha! w świetnym stylu broni soczysty strzał

62 min Paragwaj ostrzeliwuje bramkę Nowej Zelandii! Groźny strzał Caceresa?

59 min Paragwajczycy i Nowozelandczycy chyba zapomnieli, jak się strzela gole. Włosi podobnie...

55 min Słaby strzał Di Natale. Na boisko wchodzi Andrea Pirlo, czy to coś zmieni?

52 min Strzał Very na nowozelandzką bramkę, ale zablokokowany

50 min Strzał głową Iaquinty, minimalnie obok bramki

49 min Żółta kartka dla Pekarika

49 min A Włosi wciąż bez pomysłu...

47 min Groźny strzał Nowozelandczyków, jak na razie to właśnie oni stwarzają lepsze sytuacje do strzelenia gola

Rozpoczęły się drugie połowy

Zapraszamy za 15 minut

46 min Koniec pierwszej połowy w meczu Słowacja - Włochy, na razie sensacyjne 1:0 dla naszych południowych sąsiadów.

46 min Dzieje się za to w meczu Słowacja - Włochy. Najpierw Kucka był o krok od pokonania Marchettiego, a potem Włosi przeprowadzili groźną kontrę

46 min Koniec pierwszej połowy w meczu Paragwaj - Nowa Zelandia 0:0. Mamy nadzieję, że po przerwie będzie więcej emocji

45 min Kuriozalna sytuacja. Strba kontuzjowany miał zostać zmieniony przez Korenika, ale... w ostatniej chwili zmienił zdanie i stwierdził, że da radę grać.

40 min Żółta kartka dla Roque Santa Cruza

39 min Blisko bramki dla Włochów! Skrtel o krok od gola samobójczego! Coraz większy napór Włochów, ale jak na razie szczęśliwy Jan Mucha

38 min Tym razem próba Cardozo, ale równie niecelna

36 min Strzał z dystansu Valdeza. Broni Paston

35 min Ależ strzał Słowaków! Z najwyższym trudem broni Marchetti

33 min Co się dzieje z Włochami? W żaden sposób nie są w stanie zagrozić Słowakom

28 min Włosi probują wyrównać, ale na razie nieudolnie. W drugim meczu koszmarny strzał Canizy

24 min GOOOOL!!! 1:0 dla Słowacji!! Robert Vittek!! W tym momencie w kolejnej rundzie Paragwaj i Słowacja!!!

20 min Rzut rożny dla Słowacji, ale fatalnie wykonany

19 min Włosi przycisnęli Słowację, zanosi się na bramkę

18 min Strzał Carizy w boczną siatkę

16 min Świetny rajd Valdeza prawą stroną. Sympatyzujemy z tym piłkarzem, bo ma żonę z Polski i przyjaźni się z Kubą Błaszczykowskim

14 min Fatalne pudło Paragwajczyka i słaby strzał Hamsika

13 min Słowacy coraz odważniej ostrzeliwują bramkę Włoch, ale na razie bezskutecznie

Mecz Włochów sędziuje znany polskim kibicom Anglik Howard Webb

10 min Rzut wolny z pobliża pola karnego dla Włochów. Nieudane dośrodkowanie. A w drugim meczu żółta kartka dla Paragwajczyka Caceresa, który nie wystąpi w kolejnym meczu

Na razie w obu meczach brak klarownych sytuacji. Mamy nadzieję, że się pojawią

6 min Hamsik bliski strzelenia gola, jego strzał minimalnie niecelny!

5 min Niecelny strzał Nowozelandczyków, a w drugim meczu coraz śmielsze ataki Słowacji

4 min Sytuacja Iaquinty, ale koszmarny strzał

3 min Słabe dośrodkowanie Paragwajczyków

1 min Rozpoczęli Słowacy i Włosi. Pierwszy groźny strzał Di Natale

W takich składach zagrają Włochy i Słowacja:

Słowacja: 1-Jan Mucha - 2-Peter Pekarik, 3-Martin Skrtel, 16-Jan Durica, 5-Radoslav Zabavnik - 19-Juraj Kucka, 6-Zdeno Strba, 15-Miroslav Stoch, 17-Marek Hamsik - 11-Robert Vittek, 18-Erik Jendrisek

Włochy: 12-Federico Marchetti - 19-Gianluca Zambrotta, 5-Fabio Cannavaro, 4-Giorgio Chiellini, 3-Domenico Criscito - 22-Riccardo Montolivo, 6-Daniele De Rossi, 8-Gennaro Gattuso - 7-Simone Pepe, 9-Vincenzo Iaquinta, 10-Antonio Di Natale

A w takich Paragwaj i Nowa Zelandia:

Paragwaj: 1-Justo Villar - 4-Denis Caniza, 5-Julio Cesar Caceres, 14-Paulo Da Silva, 3-Claudio Morel - 13-Enrique Vera, 15-Victor Caceres, 16-Cristian Riveros - 9-Roque Santa Cruz, 18-Nelson Valdez, 7-Oscar Cardozo

Nowa Zelandia: 1-Mark Paston - 4-Winston Reid, 6-Ryan Nelsen, 5-Ivan Vicelich, 19-Tommy Smith, 3-Tony Lochhead - 11-Leo Bertos, 7-Simon Elliot, 10-Chris Killen - 14-Rory Fallon, 9-Shane Smeltz