Sandecja - GKS Tychy STREAM ONLINE TRANSMISJA TV NA ŻYWO Sandecja - GKS Tychy LIVE STREAM Gdzie oglądać

2019-08-16 18:56 CH
Grzegorz Baran, Sandecja Nowy Sącz
Autor: Cyfra Sport Grzegorz Baran

Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy TV ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO Sandecja - GKS Tychy STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać. Przed nami ciąg dalszy emocji w piłkarskiej I lidze. W 4. kolejce Sandecja podejmuje w Nowym Sączu GKS Tychy. Kto będzie górą w tym boju o ligowe punkty? Mecz Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy już w piątek 16 sierpnia o godzinie 19.10. I liga: Gdzie obejrzeć mecz Sandecja - GKS Tychy TRANSMISJA LIVE STREAM w INTERNECIE.

Sandecja - GKS Tychy TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać

W poprzedniej kolejce piłkarze Sandecji Nowy Sącz zagrali na wyjeździe z Puszczą i po golach Macieja Korzyma oraz Michala Pitera-Bucko wygrali. - Te punkty bardzo cieszą, a smakują jeszcze lepiej, że zdobyliśmy je na wyjeździe. Już w poprzednim spotkaniu byliśmy tego bardzo bliscy, ale ostatecznie nie udało się tego zrobić. Mamy nadzieję, że teraz już wszystko będzie zmierzało w dobrym kierunku - powiedział Korzym. Dobre nastroje panują też w Tychach, bo zespół trenera Ryszarda Tarasiewicza rozgromił Odrę Opole 4:1. - Pierwsze dwa mecze nie były w naszym wykonaniu złe, ale niestety je przegraliśmy. Teraz wygraliśmy w pełni zasłużenie. Nasze zwycięstwo powinno być jeszcze bardziej okazałe, lecz nie będę już o tym mówił, bo nie chcę się pastwić nad rywalem. Powiem jedynie, że moim piłkarzom należą się gratulacje za ten pojedynek, a kibicom podziękowania za doping - skomentował zwycięstwo trener Ryszard Tarasiewicz. Kto pójdzie za ciosem i zgarnie w Nowym Sączu komplet punktów? A może Sandecja i GKS Tychy podzielą się punktami? Faworyta ciężko wskazać.

Sandecja - GKS Tychy STREAM ONLINE TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Mecz Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy w 4. kolejce rozgrywek I ligi zostanie rozegrany w piątek 16 sierpnia. Początek meczu Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy o godzinie 19.10. Prawa telewizyjne do rozgrywek I liga ma Polsat Sport. Niestety nie planuje transmisji na żywo z meczu Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy. W tej kolejce pokaże inne mecze. Nie będzie też legalnego streamu online z meczu Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy.

Najnowsze