Zachwyca świat

Seksowna polska modelka to ukochana światowej gwiazdy. Veronica Bielik w negliżu stopi zimowe lody

2023-01-30 11:42

Śnieżne zawieje znów bombardują Polskę. Seksowna modelka Veronica Bielik sprawia, że topnięją nawet najgrubsze lody. Piękna Polka pochodzi z Bydgoszczy, ale mieszka w Stanach Zjednoczonych i jest ukochaną światowej gwiazdy. Veronica Bielik spotyka się z Kliffem Kingsburym, znaną postacią ze świata futbolu amerykańskiego.

Veronica Bielik to seksowna polska modelka, która zachwyca miliony fanów na całym świecie. Piękna Polka z Bydgoszczy robi karierę w Stanach Zjednoczonych i radzi sobie tam znakomicie. Świetnie wiedzie jej się także w sprawach prywatnych. Jest ukochaną czołowej osoby ze świata futbolu amerykańskiego. Jej partnerem życiowym jest Kliff Kingsbury, który triumfował w przeszłości w Super Bowl.

Kim jest Kliff Kingsbury, znana postać z NFL?

Kliff Kingsbury to były zawodnik futbolu amerykańskiego, który obecnie sprawdza się w roli trenera. Jako zawodnik grał w barwach New England Patriots, Denver Broncos czy Buffalo Bills. Triumfował w Super Bowl w 2004 roku. Ostatnio był trenerem ekipy Arizona Cardinals.

Veronica Bielik jest piękną modelką, która pochodzi z Bydgoszczy. Wyprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie regularnie występuje w różnych sesjach fotograficznych. Na Instagramie obserwuje ją 3,6 miliona fanów.

Rafał Trzaskowski w studiu WOŚP. Owsiak przyjął go w szkockiej spódnicy

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze