SEKSOWNE wygibasy żony znanego piłkarza. W rajskich okolicznościach świętowali rocznicę ślubu [ZDJĘCIA]

2020-07-02 16:37 DKO
Melissa Satta, Kevin Prince-Boateng
Autor: East News Melissa Satta i Kevin Prince-Boateng

Pogoda za oknem nieustannie przypomina nam, że zaczęły się już wakacje. Zagraniczne wyjazdy będą w tym roku nieco utrudnione, a wszystko z powodu pandemii koronawirusa. Nie ma jednak wątpliwości, że większość z nas i tak postanowi spędzić w innym kraju. Nie inaczej jest w przypadku Kevina Prince-Boatenga, który wraz z piękną żoną Melissą Sattą w rajskich okolicznościach świętował czwartą rocznicę ślubu.

Piłkarze w tym roku będą mieli zdecydowani mniej czasu na odpoczynek. Kalendarz rozgrywek ze względu na przesunięcia wielu lig będzie napięty do granic możliwości. Nie dziwi więc, że zawodnicy szukają każdej możliwej okazji na złapanie chwili oddechu. A powodem do krótkiego wyjazdu może być przede wszystkim ważna rocznica. Kevin Prince-Boateng i Melissa Satta mieli powody do świętowania.

KURIOZALNA sytuacja w wielkim meczu. Kibice byli za blisko siebie więc sędzia... przerwał mecz

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Para, która pobrała się w 2016 roku niedawno obchodziła czwartą rocznicę ślubu. Choć w ich związku nie brakowało gorszych momentów i wiele wskazywało na rozwód, to małżeństwo potrafiło znaleźć wspólny język i ponownie są razem. Tym bardziej chcieli w wyjątkowy sposób uczcić kolejny rok bycia razem. Satta i Prince-Boateng wybrali się na Sardynię, a konkretnie na Archipelag Maddaleny.

Lewandowska ANIĄ Z ZIELONEGO WZGÓRZA! Pozuje w OGRODZIE swojej MAMY [ZDJĘCIE]

W rajskich okolicznościach mogli oddawać się przyjemnością. Para została przyłapana przez fotoreporterów podczas zabaw na otwartej wodzie. Piłkarz wynajął luksusowy jacht i wraz z żoną i synem bawili się w najlepsze. Nie zabrakło również jazdy na skuterze wodnym. Prince-Boateng będzie musiał wrócić jednak do Turcji, gdzie występuję w Besiktasie. Wielce prawdopodobne jednak, że po wakacjach wróci do Fiorentiny, z której jest wypożyczony.

Najnowsze