Super Bowl 2024: Gdzie oglądać? Data, godzina. O której start Super Bowl Kansas City Chiefs - San Francisco 49ers

i

Autor: AP PHOTO Super Bowl 2024: Gdzie oglądać? Data, godzina. O której start Super Bowl Kansas City Chiefs - San Francisco 49ers

Już dziś Super Bowl

Super Bowl O KTÓREJ GODZINIE? Super Bowl 2024 – DATA, GODZINA, TRANSMISJA, STREAM. Ile trwa Super Bowl? Kto gra?

2024-02-11 21:24

O której godzinie rusza i ile trwa Super Bowl? Kto gra w Super Bowl 2024? Gdzie oglądać Super Bowl – DATA, GODZINA, TRANSMISJA. Już ostatnie godziny dzielą nas od startu wielkiego sportowego święta. Super Bowl 2024 zapowiada się na niezapomnianą noc dla wszystkich miłośników futbolu amerykańskiego. Super Bowl 2024 pomiędzy Kansas City Chiefs a San Francisco 49ers obiecuje być jednym z najbardziej ekscytujących wydarzeń sportowych roku. Fani futbolu amerykańskiego z niecierpliwością oczekują na starcie dwóch potężnych drużyn, które rywalizować będą o tytuł mistrza ligi NFL.

Super Bowl 2024 – O której godzinie? Ile trwa? Kto gra?

Już dziś wielkie święto sportu w Stanach Zjednoczonych. Czas na Super Bowl 2024! Największe gwiazdy futbolu amerykańskiego zmierzą się ze sobą o tytuł mistrzów NFL. W 2024 roku do wielkiego finału doszli Kansas City Chiefs i San Francisco 49ers. Ci pierwsi bronią mistrzowskiego tytułu sprzed roku, gdy pokonali Philadelphia Eagles 38-35. Spotkanie, które odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek to wielki rewanż za Super Bowl z 2020 roku. Wtedy górą była ekipa dowodzona na boisku przez wielką gwiazdę Patricka Mahomesa.

W tym roku Mahomes również prezentuje się na boisku fenomenalnie. Idealnie układa się przede wszystkim jego współpraca z drugą czołową gwiazdą Kansas City Chiefs, Travisem Kelce. Znakomity zawodnik ofensywny bryluje nie tylko na boisku, ale również poza nim. O 35-latku jest głośno także za sprawą głośnego związku ze słynną artystką Taylor Swift.

Super Bowl 2024. Ile kosztuje reklama na finale rozgrywek NFL?

Super Bowl 2024: Kansas City Chiefs – San Francisco 49ers. Data, godzina, transmisja, stream

Ofensywa San Francisco 49ers prowadzona jest przez młodego i utalentowanego Brocka Purdy’ego, który trafił do NFL w sezonie 2022. Powolne wdrażanie przerodziło się w regularną grę w tym sezonie.

Miliony osób z całego świata zasiądą przed telewizorami lub urządzeniami mobilnymi, aby śledzić tegoroczne Super Bowl 2024. Niezapomniana atmosfera, widowiskowe występy muzyczne, sam mecz i oczywiście hitowe reklamy, za które firmy płacą ogromne miliony.

Futbol amerykański. Ile trwa Super Bowl 2024?

Super Bowl to największe święto futbolu amerykańskiego, które bije rekordy popularności w Stanach Zjednoczonych. Zawodnicy mierzą się na dystansie czterech kwart po 15 minut. Ze względu na specyficzne zasady rywalizacja na boisku w Super Bowl może trwać między 2 a 3 godziny.

Tom Brady był wielką legendą NFL. Ile zarobił pieniędzy w trakcie kariery?

W tym roku prawa transmisyjne do ligi NFL zostały kupione przez stację Polsat, która transmitowała mecze na sportowych kanałach grupy. Super Bowl 2024 będzie transmitowane jednak w otwartym Polsacie za darmo. Stream online z Super Bowl 2024 Kansas City Chiefs – San Francisco 49ers będzie transmitowane także na platformie Polsatboxgo.pl.

Mecz Super Bowl 2024 Kansas City Chiefs – San Francisco 49ers rozpocznie się o godzinie 0:30. Początek transmisji na otwartym Polsacie od 0:05.

Sonda
Czy będziesz oglądał Super Bowl 2024?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze