Szokujące intymne fakty o Marinie Łuczenko-Szczęsnej. Od wielu lat nosi tę samą bieliznę. Mamy ZDJĘCIA!

2021-05-18 9:05 jwa
Marina Łuczenko-Szczęsna
Autor: Instagram / marina_official Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna jest jedną z największych polskich gwiazd Instagrama. Posty żony Wojciecha Szczęsnego za każdym razem docierają do rzeczy wiernych fanów. Na najnowszym, bardzo odważnym zdjęciu, Marina Łuczenko prezentuje swoje wdzięki w samej bieliźnie. Przy okazji na jaw wyszły szokujące dla wielu fakty na temat wybranki serca reprezentanta Polski w piłce nożnej. Okazało się bowiem, że Marina... od lat nosi tę samą bieliznę! A to z jednego, konkretnego powodu.

Marina Łuczenko-Szczęsna postanowiła podzielić się jednym z najodważniejszych zdjęć w historii swojego instagramowego profilu. Żona Wojciecha Szczęsnego tym razem nie miała żadnych oporów przed opublikowaniem fotki w samej bieliźnie. Jak można było się spodziewać, ujęcie bardzo szybko podbiło serca internautów. Marina Łuczenko zamieściła do tego opis, który wiele wyjaśnił w kontekście publikacji tak odważnego zdjęcia. Gwiazda estrady nie pozostawiła wątpliwości swoim obserwującym. Okazało się, że wybranka serca bramkarza reprezentacji Polski nie zmienia zbyt często zawartości swojej szuflady... na bieliznę! Wszystko wydało się przez słowa, jakie sama napisała do swoich fanów. Marina Łuczenko-Szczęsna tym samym zapewne wielu zaskoczyła, a szczegóły jej wyznania znajdziecie w poniższej galerii zdjęć!

Sprawdź: Popek w pośpiechu usunął wszystko ze swojego Instagrama, szokujący widok! Podjął RADYKALNĄ decyzję w jednej chwili

Marina Łuczenko w bieliźnie na Instagramie

Marina Łuczenko-Szczęsna na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w bieliźnie, które bardzo szybko polubiły dziesiątki tysięcy fanów. Jednocześnie przy fotce gwiazda zamieściła intymne wyznanie na temat swojej niezwykle prywatnej części garderoby. Gwiazda muzyki i żona Wojciecha Szczęsnego zapewniła sobie tym dodatkowy rozgłos. Dlaczego tak rzadko Marina zmienia bieliznę w swojej szafie? Odpowiedź jest dość prosta i znajdziecie jej w poniższej galerii, gdzie przytaczamy słowa samej zainteresowanej w tym temacie.

Sprawdź: Tajemnicza kobieta wyznała, że płakała przez Adama Małysza. Przeżyła zawód, gdy zdecydował się na ten krok

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze