Syn Wojciecha Szczęsnego idzie w ślady ojca

i

Autor: Cyfra Sport Syn Wojciecha Szczęsnego idzie w ślady ojca

Syn Wojciecha Szczęsnego idzie w ślady ojca! Marina Łuczenko pokazała jak Liam kibicuje swojemu tacie

2021-05-03 19:21

Historia sportu zna wiele przypadków, gdy dzieci sportowców szły w ich ślady i w przyszłości chciały zapisać się złotymi zgłoskami na kartach historii, tak jak ich rodzice. Wszystko wskazuje na to, że syn Wojciecha Szczęsnego również obrał już swoją drogę na przyszłość i będzie chciał podtrzymać rodzinną tradycję i podobnie jak swój ojciec oraz dziadek zostać bramkarzem. Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała bowiem jak mały Liam kibicuje swojemu ojcu.

Pójście w ślady swoich rodziców jest obecne niemal w każdej profesji i każdym zawodzie, nie inaczej jest również w sporcie. Historia piłki nożnej zna wiele przypadków, gdy dzieci legendarnych zawodników próbowały powtórzyć wyczyn ich rodziców i stać się kolejnymi gwiazdami futbolu. Jedną z takich osób bez wątpienia jest Wojciech Szczęsny, który podobnie jak jego ojciec zdecydował się zostać bramkarzem i jak się okazało, była to dobra decyzja. Bramkarz Juventusu do tej pory 52 razy występował w koszulce polskiej kadry, stając się w międzyczasie pierwszym wyborem trenera Paulo Sousy podczas ustalania składu na kolejne mecze "Biało-czerwonych". Jak się okazuje, rodzina Szczęsnych jeszcze dłużej może być związana z zawodem bramkarza. Wszystko za sprawą syna Wojciecha Szczęsnego, Liama. 

Kolejny Szczęsny na bramce? 

Żona Wojciecha Szczęsnego, Marina pochwaliła się w mediach społecznościowych, publikując na swoim Instagramie, jak mały Liam kibicuje swojemu ojcu podczas spotkania Juventusu z Udinese Calcio. Syn golkipera reprezentacji Polski klęczał przed telewizorem, jednak tym co najbardziej mogło rzucać się w oczy były rękawice bramkarskie na rękach małego Szczęsnego. Czyżby syn Wojciecha i Mariny miał w przyszłości podtrzymać rodziną tradycję i podobnie jak bramkarz Juventusu oraz swój dziadek Maciej Szczęsny stanąć między słupkami? Odpowiedź na to pytanie poznamy w najbliższych latach. Może jednak okaże się, że Liam będzie bardziej skłonny do kariery muzycznej i pójścia w ślady swojej mamy Mariny. 

W takich luksusach zamieszka Lewandowski i spółka przed EURO 2021. Ten widok zapiera dech w piersiach, oto baza Polaków na EURO 2021

Znany piłkarz ufundował domy dziecka
Syn Wojciecha Szczęsnego idzie w ślady ojca

i

Autor: Instagram/ marina_official Syn Wojciecha Szczęsnego idzie w ślady ojca

Jaki ojciec, taki syn

Syn Wojciecha Szczęsnego, Liam przyszedł na świat w czerwcu 2018 roku i niebawem będzie obchodził swoje trzecie urodziny. Żona bramkarza polskiej kadry oraz mama małego Szczęsnego często publikuje w swoich mediach społecznościowych, przede wszystkim na Instagramie kolejne posty, na których widać, jak potomek golkipera "Starej Damy" spędza czas. Wśród zabaw Liama nie zabrakło również piłki. Kto wie, może za kilkanaście lat kolejny Szczęsny zamelduje się na murawie w koszulce reprezentacji Polski. 

Zbigniew Boniek pokazał zdjęcie sprzed lat. Obrazki, które teraz są nie do wyobrażenia, aż łezka się w oku kręci

Sonda
Czy Wojciech Szczęsny to najlepszy bramkarz świata?
Najnowsze