Nie żyje Mateusz Walski

i

Autor: Aviators Mielec / Facebook Nie żyje Mateusz Walski

Dramat

Tragedia! Nie żyje futbolista Mateusz Walski. Miał tylko 23 lata

2022-09-06 16:26

Świat polskiego sportu pogrążył się w głębokiej żałobie. Wszystko z powodu śmierci zaledwie 23-letniego zawodnika ekip z Mielca i Rzeszowa. Aviators Mielec poinformowali o zdecydowanie przedwczesnym odejściu Mateusza Walskiego. Przyczyny jego zgonu nie są znane. - Cały czas myśleliśmy, że to nieprawda. A jednak… - czytamy na oficjalnym profilu ekipy Aviators.

Tragiczne informacje zostały przekazane przez jeden z polskich klubów futbolu amerykańskiego. W wieku zaledwie 23 lat zmarł Mateusz Walski, zawodnik Aviators Mielec, wcześniej występujący w barwach Rzeszów Rockets. Mielczanie żegnają go we wzruszającym poście na Facebooku. Futbolista zmarł 5 września. Przyczyny śmierci nie są znane. Kondolencje złożyła także ekipa ze stolicy województwa podkarpackiego.

Nie żyje 23-letni Mateusz Walski. Futbolista zmarł na początku września

Mateusz Walski uprawiał futbol amerykański. Różaniec za zmarłego zostanie zmówiony w Chorzelowie w kaplicy domu pogrzebowego nadzieja we wtorek 6 września o 16:30. W środę o 13:15 w tym samym odbędą się uroczystości pogrzebowe. O 14:00 nastąpi wyprowadzenie zmarłego z kaplicy do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie.

Wielki powrót polskich koszykarzy! Przegrywali wysoko, ale zdołali wygrać i mają awans

Oleksiejczuk po wygranej z Alveyem na UFC

- Cały czas myśleliśmy, że to nieprawda. A jednak… Z przykrością musimy przekazać wam informację, że w niedzielę w wieku 23 lat zmarł nasz przyjaciel, kolega, zawodnik naszego klubu oraz Rzeszów Rockets, członek zarządu, ale przede wszystkim kochany syn i brat Mateusz Walski. Rodzinie składamy najszczersze kondolencje – czytamy na profilu Aviators Mielec.

Sonda
Czy interesujesz się futbolem amerykańskim?
Najnowsze