Dominik Kaczor ZGINĄŁ w tragicznych okolicznościach. Klub zbiera pieniądze na sprowadzenie jego ciała

2020-08-06 12:33 MaSz
Zmarły Dominik Kaczor
Autor: Facebook / Klimontowianka PBI Klimontów Zmarły Dominik Kaczor

Wstrząsająca wiadomość nadeszła z Holandii. Nie żyje poszukiwany 23-letni Dominik Kaczor. Odnaleziono ciało bramkarza Klimontowianki Klimontów, zespołu występującego w świętokrzyskiej klasie okręgowej. To właśnie klub prosił o pomoc w poszukiwaniach, a teraz zwrócił się z kolejnym apelem. Zbierane są pieniądze na sprowadzenie ciała zawodnika z Holandii.

Młody piłkarz zaginął 1 sierpnia. Akcję poszukiwawczą nagłośnił w mediach społecznościowych jego klub - Klimontowianka Klimontów. 5 sierpnia policja odnalazła ciało gracza, które wyłowiono z jeziora. Teraz klub prosi o pomoc w zebraniu pieniędzy potrzebnych na sprowadzenia ciała z Holandii. Na oficjalnym koncie Klimontowianki na Facebooku czytamy: - Decyzją zarządu, sztabu szkoleniowego oraz zawodników LKS Klimontowianka Klimontów, klub postanawia wspomóc finansowo rodzinę Dominika Kaczora. Jak dobrze Wszyscy wiemy ściągnięcie ciała z Holandii do Polski wiąże się z ogromnymi kosztami, nie wspominając o ceremonii pogrzebowej. Jednocześnie klub informuję iż pieniądze uzyskane z wejściówek na niedzielny mecz zostaną w całości przekazane dla rodziny Dominika. Ponadto w trakcie spotkania zostanie prowadzona także zbiórka pieniędzy na "Spokojny powrót Dominika". Publikując ten post mamy również do Państwa prośbę. Każda osoba która chce wesprzeć rodzinę Dominika w tej trudnej chwili proszona jest o wpłatę darowizny na konto klubu z dopiskiem "Spokojny powrót Dominika".

Reprezentant Polski zadał potworny cios kibicom. Nigdy mu tego nie wybaczą

9 sierpnia na stadionie w Klimontowie o godz. 17 odbędzie się mecz Klimontowianka - Piaskowianka Piaski. Podczas zawodów będzie odbywała się zbiórka pieniędzy. - Nigdy nie będzie już tak jak było, to nie będzie normalny mecz. To będzie mecz dla Ciebie, jak każdy już od tej pory. Miałeś być z Nami i z Nami walczyć o punkty. Bóg jednak powołał Cię do swoje "jedenastki". Widocznie byłeś mu tak bardzo potrzebny. Dla Ciebie Dominik! Klimontowianka vs. Piaskowianka. Przyjacielu wiemy, że będziesz Nam kibicował z góry, że będziesz Naszym dwunastym zawodnikiem - napisał klub w mediach społecznościowych.

Szymon Włodarczyk, czyli młody skarb Legii Warszawa. "Potrafi pokazać pazurki"

Pieniądze można wpłacać na konto:

LKS KLIMONTOWIANKA KlIMONTÓW
Nr. Konta bankowego: 07851700070090000004620001
ul. Zysmana 9, 27-640 Klimontów

Najnowsze