Traktowali SEKSOWNĄ mistrzynię jak PSA! Szokujące, co jej robili po NAGICH ZDJĘCIACH

2020-10-21 16:05 kkn
Alina Malykhina
Autor: Instagram/alina__malykhina Alina Malykhina

Zapewne u wielu sportowców przyszło w pewnej chwili takie zwątpienie, czy kontynuowanie kariery ma jeszcze sens i czy nie warto zająć się czymś innym. Zwłaszcza, jeśli w swojej dyscyplinie czuje się nie do końca docenianym. Z taką rozterką musiała zmierzyć się piękna Rosjanka, Alina Malykhina. Mistrzyni świata w fitness zdecydowała się rzucić sport, a powody określiła w mocnych słowach.

Reprezentantka Rosji od wielu lat związana była z zawodami fitness, na których pojawiała się regularnie. Malykhina nie dość, że była zawodniczką, to w dodatku jest kwalifikowaną trenerką personalną, dzięki czemu może łączyć pasję z pracą. Ostatnio sporo się jednak u niej zmieniło. O dziwo stanowczą decyzję podjęła po największym sukcesie w swoim życiu. Po zawodach na których zdobyła mistrzostwo świata fitness, zdecydowała się na zakończenie swojej kariery.

Pasierbica gwiazdy piłki wyrosła na PIEKIELNIE SEKSOWNĄ kobietę. Ciężko uwierzyć, że ma już tyle lat

Po złotym medalu poczuła zawodowe wypalenie. - Zdobycie tytułu było dla mnie spełnieniem największych marzeń. Udowodniłam wszystkim, że dokonałam tego, do czego dążyłam. Ale co stało się później? Problem w tym, że nic. Wpadła w swego rodzaju depresję, bo zdałam sobie sprawę, że nie mam nic więcej do osiągnięcia w tym, co robię - powiedziała Rosjanka.

Zawodnik chciał ZGWAŁCIĆ pielęgniarkę na ulicy. OKROPNE WIDEO ze zdarzenia. Szokujący wyrok

Dodała również, że na pokazach fitness, czuła się jak pies podczas wystaw. Bo w obu przypadkach oceniany jest przede wszystkim wygląd i prezencja, a nie inne wartości. - Podczas mistrzostw Europy, gdy stałam na scenie, przyszło mi do głowy, że to nie jest moje miejsce. Pomyślałam, że dlaczego oni mnie oceniają, jak jakiegoś psa, porównują do innych kobiet. Chciałam to wszystko rzucić - wyjawiła Malykhina. I jak powiedziała, tak zrobiła. Teraz pracuje jako modelka i nie boi się odważnych, także nagich zdjęć, które możecie zobaczyć w galerii powyżej.

Najnowsze