Widzew - Stomil TV NA ŻYWO. I liga: Widzew - Stomil STREAM ONLINE TRANSMISJA LIVE. Gdzie oglądać Widzew - Stomil w TV Na jakim programie 19.09.2020

2020-09-19 11:22 PFK
Widzew Łódź
Autor: Cyfra Sport Widzew Łódź

Widzew Łódź - Stomil Olsztyn STREAM ONLINE NA ŻYWO I liga: Widzew - Stomil TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Widzew - Stomil w TV Na jakim programie mecz Widzew - Stomil STREAM LIVE w INTERNECIE. Nie tak kibice Widzewa zapewne wyobrażali sobie występy ich ukochanego klubu w pierwszej lidze. Niestety, po awansie na zaplecze Ekstraklasy łodzianie spisują się koszmarnie. Trzy mecze, trzy porażki i fatalny bilans bramkowy. Jeden gol strzelony i aż dziewięć po stronie strat. I oczywiście ostatnie miejsce w tabeli pierwszej ligi. Czy Widzew w meczu ze Stomilem Olsztyn przezwycięży kryzys? Gdzie obejrzeć Widzew - Stomil TV NA ŻYWO Na którym kanale Widzew - Stomil LIVE STREAM ONLINE.

Widzew - Stomil Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

W poprzedniej kolejce Widzew przegrał u siebie 0:2 z ŁKS-em w 65. derbach Łodzi. - Jesteśmy wszyscy zawiedzeni wynikiem - powiedział trener Enkeleid Dobi, cytowany przez oficjalną stronę pierwszoligowca. - Wiem, że to jest trzecia z rzędu porażka. Jako trener pierwszy raz przeżywam taką serię, ale taka jest piłka. Zawsze jest ten pierwszy raz. Nie możemy piłkarzom odbierać determinacji, ducha walki i tego, że chcieli tym meczem wrócić na dobrą stronę. Ponownie konsekwencja i skuteczność nie były po naszej stronie. Remis byłby sprawiedliwym wynikiem. Nie widziałem u swoich piłkarzy zwątpienia czy zawahania na boisku. Dzisiaj grali z drużyną, która oczywiście jest spadkowiczem z ekstraklasy i miała więcej czasu do przygotowania niż my i grają tym samym składem od maja. Zrobiliśmy kilka zmian i chłopaki dobrze reagowali i prezentowali się, jeśli chodzi o pierwszy mecz. Z całego przebiegu spotkania nie byliśmy gorszą drużyną. Od rezerwowych zawodników oczekiwałem trochę więcej, ale na przykład Daniel Tanżyna zrobił swoje. Był tam gdzie trzeba. Za to Henrik Ojamaa jeszcze nie pokazał pełni swoich możliwości. Za to Michalski miał mało czasu, żeby się pokazać - podkreślił albański trener Widzewa na klubowej witrynie. Gdzie obejrzeć mecz Widzew - Stomil TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Informacja poniżej.

Widzew Łódź - Stomil Olsztyn GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Widzew Łódź - Stomil Olsztyn

Mecz Widzew Łódź - Stomil Olsztyn w 4. kolejce I ligi zostanie rozegrany w sobotę 19 września. Początek spotkania Widzew Łódź - Stomil Olsztyn o godzinie 12.40. Transmisja z meczu Widzew Łódź - Stomil Olsztyn na antenie Polsat Sport. Stream online z meczu Widzew Łódź - Stomil Olsztyn dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze