Piłkarz uderzył 30-letnią sędzię

i

Autor: Zrzut ekranu/Twitter/Fernando Tocho Piłkarz uderzył 30-letnią sędzię

Nagranie wstydu

Wściekły piłkarz uderzył 30-letnią sędzię! Bestialskie zachowanie, haniebne nagranie trafiło do sieci

2022-08-01 14:35

Aż trudno uwierzyć, że to wydarzyło się naprawdę. Decyzje sędziowskie niejednokrotnie wywołują skrajne emocje piłkarzy i kibiców, ale niedopuszczalne jest stosowanie przemocy wobec arbitrów. Zwłaszcza, gdy mówimy o ataku mężczyzny na kobietę. Niestety, te sceny nie są fikcją, a haniebne nagranie trafiło do sieci. Wściekły piłkarz uderzył 30-letnią sędzię, która chwilę później straciła przytomność.

Do skandalicznej sytuacji doszło podczas niedzielnego meczu ligi amatorskiej w Argentynie. W Buenos Aires mierzyły się zespoły Garmense i Deportivo Independencia. To spotkanie sędziowała 30-letnia Dalma Magali Cortadi, która w pewnym momencie postanowiła ukarać jednego z zawodników Garmense żółtą kartką. Na boisku zrobiło się nerwowo, a jeden z piłkarzy tego klubu całkowicie postradał zmysły. Natychmiast chciał ruszyć na kobietę, ale był powstrzymywany przez kilku kolegów. Niestety, w końcu się im wyrwał i dopuścił się bestialskiego ataku. Cristian Tirone wbiegł w sędzię i uderzył ją w tył głowy. Cortadi padła na murawę, a 34-latek dalej był agresywny.

Bramkarz Legii Warszawa wystylizowany na powstańca. Poraniona twarz, poruszający hołd

Robert Lewandowski w Stanach Zjednoczonych

Wściekły piłkarz uderzył 30-letnią sędzię! Bestialskie zachowanie

Na szczęście na furię Argentyńczyka błyskawicznie zareagowały służby porządkowe. Obezwładniły one piłkarza i wyprowadziły go z boiska, a następnie przekazały w ręce policji. Sam mecz został przerwany. Zaatakowana pani sędzia trafiła do szpitala z lekkimi obrażeniami. W rozmowie z argentyńską gazetą "Ole" przyznała, że chwilę po otrzymaniu ciosu straciła przytomność. Zażądała też wykluczenia Tirone z piłki nożnej. 

Hiszpanie nie wytrzymali. Potwornie zaatakowali Lewandowskiego, zadali mu bezlitosny cios

Anna Lewandowska zachwycała fanów na wakacjach!

Gdy mnie uderzył, niedługo później straciłam przytomność. Nic nie usprawiedliwia jego zachowania. Musicie go wykluczyć na zawsze z piłki nożnej. Zależy mi na tym, aby została wymierzona sprawiedliwość, aby zapłacił za to, co zrobił. Jest osobą agresywną i nie powinien już nigdy zagrać w żadnym klubie - powiedziała poszkodowana 30-latka, cytowana przez Sport.pl. Na całą sytuację zareagował też klub Garmense, w barwach którego występował oprawca.

"Klub stanowczo odcina się od zachowania zawodnika, które jest sprzeczne z duchem gry w piłkę nożną. Solidaryzujemy się z zaatakowaną sędzią i składamy przeprosiny. Zobowiązujemy się do kontynuowania działań na rzecz wykorzenienia przemocy we wszystkich jej formach ze sportu" - napisano.

Poniżej nagranie obrzydliwego ataku piłkarza na sędzię:

Sonda
Czy zdarzyło Ci się doświadczyć jakiejś formy przemocy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze