Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO Cristiano Ronaldo

Cała prawda w internecie

Wyszło na jaw, jak Cristiano Ronaldo traktuje kolegów z drużyny. Tego już nie da się cofnąć

2023-10-01 14:36

Cristiano Ronaldo po przenosinach do Arabii Saudyjskiej wcale nie przestał wzbudzać zainteresowania w piłkarskim świecie. Nic nie zmieni tego, że przez lata zapracował na status jednego z największych zawodników w historii swojej dyscypliny. Z nowego klubu Portugalczyka dobiegały różne głosy na temat jego zachowania. Teraz wreszcie jasnym jest, jak naprawdę traktuje swoich partnerów z Al-Nassr.

Cristiano Ronaldo zawsze słynął z ogromnego ego. Portugalczyk miał manię doskonałości i dążył do tego, by wdrapać się na futbolowy szczyt oraz się na nim utrzymać. Tę misję z pewnością osiągnął, ale nawet po przeprowadzce do Arabii Saudyjskiej sprawia wrażenie nienasyconego. Choć wielu ekspertów i kibiców spodziewało się, że w arabskim klubie pozostanie mu tylko odcinanie kuponów i radość z bajecznych wypłat, to CR7 udowodnił wszystkim znowu, że bardzo się mylili. Każdy kolejny gol, każda asysta, każdy udany drybling - to wszystko wciąż sprawia mu frajdę. Jednocześnie na Instagramie zamieścił post, w którym uciął wszelkie spekulacje na temat swoich relacji z kolegami z drużyny Al-Nassr.

Uszy nam zwiędły słysząc, co Taco Hemingway zarapował o Lewandowskim. Tak to poszło w świat, kibicowi to nie przystoi

Tak Ronaldo traktuje kolegów w Arabii Saudyjskiej

Piłka nożna to sport drużynowy. Oczywiście, posiadanie indywidualności jak Cristiano Ronaldo może na boisku zrobić różnicę, ale nawet Portugalczyk sam meczu nie wygra. Utytułowany sportowiec zdaje sobie z tego chyba sprawę. Choć przez jakiś czas z Arabii Saudyjskiej docierały różne głosy na temat jego funkcjonowania w nowym otoczeniu, to ostatnie wydarzenia sprawiają, że trzeba je włożyć między bajki. Cristiano Ronaldo szanuje partnerów z boiska i sam też cieszy się ogromną renomą, co akurat jest zrozumiałe.

Anna Lewandowska pokazała, jakim tatą jest Robert. Piękne, wzruszające nagranie, łza cieknie po poliku

Cristiano Ronaldo zagrzewa do walki

Jednocześnie CR7 jest kapitanem swojej drużyny i zdaje sobie sprawę, że do jego obowiązków nie należy tylko strzelanie goli. Musi również dbać o morale partnerów z zielonej murawy. Dlatego też motywuje ich w każdy możliwy sposób, również na Instagramie. "Kolejne ważne zwycięstwo i teraz to już 9 wygranych z rzędu! Dobra robota drużyno! Pracujmy dalej tak dobrze" - napisał na portalu społecznościowym, zamieszczając również fotki ze wspólnej radości z kumplami z szatni.

Najnowsze