Triathlon Sieraków

i

Autor: materiały prasowe Triathlon Sieraków

Triathlon w Polsce

Zawody JBL Triathlon Sieraków 2023 – zapisy już otwarte!

2022-08-16 2:13

W tym roku miejsce miała szczególna impreza – 10. edycja JBL Triathlon Sieraków. W trakcie całego wydarzenia było czuć niezwykłą atmosferę – wszyscy kibice i zawodnicy świętowali jubileusz razem za dnia w trakcie sportowej rywalizacji, jak i wieczorem po startach w trakcie sobotnich koncertów zespołów „Audiofeels” oraz „Raz, Dwa, Trzy”.

Ta wspaniała atmosfera poniosła Miłosza Sowińskiego, który z czasem 3:55:03 ustalił nowy rekord trasy na dystansie średnim. Zmagania te rozpaliły oczekiwania wobec następnej edycji, do której przygotowania organizatorów już się rozpoczęły. Rozpoczęły się również przygotowania zawodników, można bowiem się już zapisywać na 11. Edycję JBL Triathlon Sieraków – na liście startowej pojawiły się pierwsze nazwiska!

- Jubileusz będzie ciężko przebić, ale przecież właśnie o to nam chodziło w tym roku. Mimo że do imprezy jeszcze daleko to czuję leki dreszczyk emocji, kiedy spoglądam na zapisy na przyszły rok. Cieszy mnie ogromnie, że pojawiają się na tych listach starzy dobrzy znajomi, którzy startują w Sierakowie od bardzo dawna, jak i nowe twarze, które chcą odkryć czemu nasza impreza jest tak lubiana przez ludzi z żelaza – Mówi organizator cyklu CIECH Tri Tour Wojciech Kruczyński.

Enea Bydgoszcz Triathlon 2022. Sportowe emocje w centrum miasta!

Zapisy na JBL Triathlon Sieraków rozpoczęły się pod koniec lipca i będą otwarte do 30 kwietnia. Warto jednak już teraz zarezerwować sobie ostatni weekend maja, gdyż do ostatniego dnia sierpnia będą obowiązywały najniższe stawki za pakiety startowe. Jeśli zdecydujemy się na udział w zawodach w krainie 100 jezior jeszcze przed końcem trwających wakacji, to za pakiet startowy zapłacimy jedynie 229 złotych.

Gdzie zapisać się na JBL Triathlon Sieraków 2023?

Zapisać na zawody można się na TEJ stronie. JBL Triathlon Sieraków jest imprezą z cyklu CIECH Tri Tour, do których zaliczają się również JBL Triathlon Poznań oraz Marbruk Triathlon Charzykowy. JBL Triathlon Sieraków odbędzie się w dniach 27-28.05.2022 – szczegóły wydarzenia na stronie internetowej.

Najnowsze