Zobacz sam!

Żona Grzegorza Krychowiaka rozebrała się do naga! Celia tak radzi sobie z arabskim upałem, mamy gorące zdjęcie

2023-05-16 8:56

Grzegorz Krychowiak powoli kończy przygodę w Arabii Saudyjskiej, w której towarzyszy mu oczywiście żona. Celia przez ostatnie miesiące cieszyła się saudyjskim klimatem, który w maju jest wyjątkowo gorący. Nic dziwnego, że 30-latka wyleguje się na słońcu, a przy temperaturze sięgającej 40 stopni Celsjusza zrzuca ubrania. Ostatnio Celia Krychowiak pokazała się zupełnie nago!

Grzegorz Krychowiak trafił do Arabii Saudyjskiej w lipcu zeszłego roku. Tamtejsze Al-Shabab wypożyczyło go z FK Krasnodar, na co ogromny wpływ miała trwająca wojna w Ukrainie. Reprezentant Polski od początku rosyjskiej inwazji starał się opuścić ten kraj i korzystał z regulacji FIFA umożliwiających grę w innej lidze. Najpierw spędził kilka miesięcy w AEK Ateny, a kończący się sezon w pełni poświęcił dla Al-Shabab. Sęk w tym, że już niedługo jego wypożyczenie dobiega końca i Krychowiak będzie musiał wrócić do Krasnodaru. Jego kontrakt z rosyjskim klubem obowiązuje jeszcze przez rok, a powrót może być szokujący. Także ze względu na zupełnie inny klimat. Obecnie w Arabii Saudyjskiej temperatura sięga blisko 40 stopni Celsjusza, czym zachwyca się żona polskiego piłkarza.

Ta 28-letnia seksbomba porzuciła karierę dla branży dla dorosłych. Dzięki nagim zdjęciom zarabia fortunę i wróciła do sportu

Żona Grzegorza Krychowiaka rozebrała się do naga

Celia Krychowiak od początku towarzyszyła mężowi na Bliskim Wschodzie. Niejednokrotnie pokazywała, że chętnie korzysta z tamtejszego słońca, które w maju grzeje wyjątkowo mocno. Przez blisko rok francuska modelka nie musiała się martwić w Rijadzie o opaleniznę, o którą dba też w prawdopodobnie ostatnich tygodniach pobytu. W mediach społecznościowych 30-latki pojawiło się gorące zdjęcie w trakcie opalania. Celia rozebrała się do naga, zasłaniały ją jedynie bardzo cienkie stringi!

Celia Krychowiak wygina ciało w skąpej bieliźnie. Te paseczki zasłaniają bardzo mało, Grzegorz Krychowiak musiał to skomentować

Celia Krychowiak topless walczy z arabskim upałem

Żona Krychowiaka postawiła na opalanie topless, a do zdjęcia odwróciła się tyłem. Jedynym materiałem zasłaniającym jej ciało były cienkie stringi, które w pełni podkreśliły jej jędrne pośladki. Fani francuskiej modelki byli zachwyceni gorącym zdjęciem z Rijadu. W komentarzach pojawiło się wiele wymownych emotikonów ognia, a także wpisów. "Perfekcja", "Wowwww", "Najpiękniejsza", "Oszałamiająca" - to kilka z nich. W poniższej galerii znajdziesz więcej gorących zdjęć Celii Krychowiak:

Sonda
Czy podoba Ci się Celia Krychowiak?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze