Bartosz Kurek

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Kurek

to myśli o trenerze

Bartosz Kurek bez ogródek o Nikoli Grbiciu po wygraniu Ligi Narodów! Piekielnie ważne słowa o selekcjonerze

2023-07-23 23:09

Reprezentacja Polski w siatkówkę czekała na złoty medal Ligi Narodów i wreszcie udało się wywalczył upragnione trofeum po szalonym meczu z USA, który biało-czerwoni wygrali 3:1. Po tym, jak na szyjach Polaków zawisły złote medale nie mogło zabraknąć wywiadów, w tym również z Bartoszem Kurkiem, który został zapytany przez Sarę Kalisz z "TVP Sport" o Nikolę Grbicia. Wypowiedział ważne słowa.

Kibice reprezentacji Polski zgromadzeni w gdańskiej hali nie wyobrażali sobie innego scenariusza, niż zwycięstwo Polaków w tegorocznej edycji Ligi Narodów i faktycznie biało-czerwoni sięgnęli po upragnione i historyczne złoto ogrywając Amerykanów 3:1 (25:23, 24:26, 25:18, 25:18), notując kolejny sukces w historii polskiej siatkówki. Po zakończeniu spotkania nie mogło oczywiście zabraknąć wywiadów z uradowanymi zawodnikami, podczas których Łukasz Kaczmarek skierował do fanów bardzo ważne słowa, a Bartosz Kurek postanowił zdradzić, co myśli o Nikoli Grbiciu.  

To Bartosz Kurek naprawdę myśli o Nikoli Grbiciu! Powiedział to po wygraniu Ligi Narodów

Jeden z najważniejszych siatkarzy w kadrze biało-czerwonych co prawda nie mógł wystąpić w meczu Polska - USA ze względu na problemy zdrowotne, jednak odgrywał bardzo ważną rolę w dopingu swoich kolegów z reprezentacji. Po wywalczeniu upragnionego złota nie miał zamiaru ukrywać, jak bardzo ceni selekcjonera Grbicia i wyznał, że wszyscy powinni się cieszyć, że to właśnie on prowadzi naszą kadrę narodową. 

Bartosz Kurek bez ogródek o Nikoli Grbiciu po wygraniu Ligi Narodów! Ujawnił, co myśli o trenerze naprawdę

Nie da się zamknąć człowieka w jednej wypowiedzi, w kilku zdaniach. A takiego człowieka jak Nikola tym bardziej. Myślę, że zasłużył na wszystko co osiągał do tej pory, co osiągnął z nami. Możemy być szczęśliwi, że nasz związek dokonał takiego wyboru i jest trenerem naszej kadry. - stwierdził Bartosz Kurek w pomeczowym wywiadzie dla "TVP Sport" podsumowując Nikolę Grbicia. 

Sonda
Czy Bartosz Kurek to najlepszy polski siatkarz?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze