Bartosz Kurek

i

Autor: Cyfrasport Bartosz Kurek

Bartosz Kurek komentuje zachowanie żony! Wystarczyło jedno nagranie z internetu, siatkarz nie ma wątpliwości

2022-06-30 21:00

Bartosz Kurek postanowił zareagować na najnowszą publikację swojej żony na mediach społecznościowych! Siatkarz reprezentacji Polski nie mógł przejść obojętnie obok nagrania z jego ukochaną w roli głównej, a także pytania, które zadała swojej publiczności. Jego zdanie jest jasne i nie stanowi najmniejszego zaskoczenia. Zobaczcie, co powiedział Bartosz Kurek!

Bartosz Kurek postanowił skomentować to, co działo się w mediach społecznościowych swojej żony! Anna Kurek zaskoczyła fanów rzeczą, którą zrobiła po raz pierwszy i zadała pytanie, czy ma kontynuować taką działalność. Zdanie siatkarza reprezentacji Polski mogło być tylko jedno i pokazuje, jaki ma stosunek do nagrań ze swoją małżonką w roli głównej.

Marcelina Ziętek została zmuszona do ucieczki! Musiała szukać schronienia w domu, wszystko opowiedziała

Bartosz Kurek odpowiedział na pytanie Anny Kurek. Wszystko przez nagranie wideo

W życiu Anny Kurek działo się ostatnio bardzo dużo. Była siatkarka stała się niezwykle aktywna na swoich mediach społecznościowych, gdzie raz po raz pokazywała wspaniałe ujęcia z urlopu. Z tego powodu, ukochana gwiazdora siatkarskiej reprezentacji Polski postanowiła zapytać swoich fanów, czy pasują im tego typu publikacje i czy chcieliby oglądać ich więcej.

- Moja pierwsza rolka na Insta. dajcie znać czy jest ok, czy dać sobie spokój z reelsami - zapytała Anna Kurek swoich fanów.

Nieoczekiwanie, do sprawy włączył się Bartosz Kurek, który powiedział o tym, co sądzi o nagraniu żony.

Wojciech Szczęsny nie mógł już tego dłużej ukrywać. Dopiero po latach prawda o tym meczu wyszła na jaw, do wszystkiego się przyznał

Aby zobaczyć, jak Anna Kurek wygląda bez makijażu, przejdź do galerii poniżej.

Anna Kurek została skomentowana przez swojego męża. Miał jej do powiedzenia tylko jedno

Bartosz Kurek widząc nagrania swojej żony, nie mógł ukryć dużej ekscytacji. Przyznał swojej ukochanej, że powinna częściej decydować się na tego typu publikacje. Widocznie, samo nagranie prezentujące Annę Kurek bardzo przypadło mu do gustu.

- Jedziesz z tym Żonka  - skomentował euforycznie Bartosz Kurek.

Bartosz Kurek o nowej reprezentacji siatkarzy: Będzie mi brakować Heynena
Sonda
Czy podoba Ci się Anna Kurek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze