Bartosz Kurek

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Kurek

kapitan zabrał głos

Bartosz Kurek wprost o atmosferze w kadrze! Nic nie ukrywał! Szczerze o napięciu w reprezentacji

2022-08-24 11:28

Przed rozpoczynającymi się niebawem mistrzostwami świata w siatkówce, które rozgrywane będą w Polsce i na Słowenii, wielu fanów reprezentacji Polski ma nadzieję, że Biało-czerwoni po raz kolejny okażą się najlepsi na świecie. To oczywiście sprawia, że u siatkarzy może pojawiać się presja i stres. Kapitan kadry, Bartosz Kurek jest jednak spokojny o swoich kolegów z kadry. Te słowa mówią wiele.

Reprezentacja Polski w siatkówkę podczas każdej imprezy znajduje się w gronie ścisłych faworytów do zdobycia tytułu i nie inaczej jest podczas mistrzostw świata, które wystartują niebawem w Polsce i na Słowenii. Biało-czerwoni oczywiście z tego powodu mogą odczuwać dużą presję i stres, z czego doskonale sprawę zdaje sobie trener Nikola Grbić. Selekcjoner reprezentacji Polski jest jednak spokojny o swoich podopiecznych, podobnie jak kapitan Bartosz Kurek, który po meczu z Argentyną wprost powiedział o atmosferze i napięciu w kadrze. 

Gwiazdor reprezentacji Polski ujawnił tajemnicę kadry Nikoli Grbicia! Nie owijał w bawełnę

Ważne słowa Bartosza Kurka przed mistrzostwami świata! Kapitan reprezentacji Polski wprost powiedział o atmosferze i napięciu w kadrze

Kurek nie ukrywał, że on i jego koledzy solidnie przepracowali okres przygotowawczy do mistrzostw świata i musi to zaprocentować podczas najbliższej imprezy, gdzie Biało-czerwoni znów bronić będą tytułu najlepszej drużyny na globie. - Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby przygotować się jak najlepiej nie tylko sportowo, ale również mentalnie do tej imprezy. Jestem dumny z chłopaków, bo przez cały okres przygotowawczy – od pierwszego do ostatniego dnia dali z siebie absolutnie wszystko. Teraz tylko musimy sprzedać to na boisku, co wypracowaliśmy i wierzę, że nasz moment na tych mistrzostwach przyjdzie. - powiedział po meczu z Argentyną kapitan reprezentacji Polski. 

Nikola Grbić dosadnie przed mistrzostwami świata! Selekcjoner reprezentacji Polski nie zostawił złudzeń, to jest klucz do zwycięstwa

Sonda
Czy polscy siatkarze obronią tytuł mistrzów świata?
Kamil Semeniuk spodziewa się ciężkiego boju z USA

Bartosz Kurek wprost o atmosferze w kadrze! Nic nie ukrywał! Szczerze o napięciu w reprezentacji 

Podobnie jak kibice i sztab szkoleniowy, Bartosz Kurek również bardzo dużo oczekuje od siebie i swoich kolegów. Przede wszystkim ma nadzieję, że Polacy będą cały czas walczyć na mistrzostwach świata. - Są oczekiwania moje własne oraz drużyny, ale musimy robić swoje. Wierzę, że z tak utalentowanymi zawodnikami, jacy wychodzą ze mną na boisko wszystko jest możliwe. Oczekuje od nas i od siebie, że będziemy walczyć do samego końca… Co by się nie działo oraz jakie przeciwności nas nie spotkają. Bo na pewno takie będą. Musimy przeć do przodu, nie oglądać się za siebie, porażek nie zabierać ze sobą, tylko cały czas koncentrować się na kolejnych piłkarz i walczyć. - dodał kapitan reprezentacji Polski wprost mówiąc o atmosferze w kadrze oraz oczekiwaniach na najbliższy turniej. 

Na ten widok fani Kamila Stocha czekali od dawna! Zapanowała olbrzymia radość, kibice w siódmym niebie

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze