Kamil Stoch

i

Autor: Instagram/kamilstochofficial Kamil Stoch

Stoch uradował kibiców

Na ten widok fani Kamila Stocha czekali od dawna! Zapanowała olbrzymia radość, kibice w siódmym niebie

2022-08-23 15:09

Kamil Stoch regularnie dzieli się ze swoimi fanami tym, co akurat dzieje się w jego życiu, dzięki czemu jego profile w mediach społecznościowych obserwuje ogromna liczba internautów. Kiedy lider reprezentacji Polski pochwalił się ostatnim zdjęciem, w sekcji komentarzy zapanowała olbrzymia radość. Wielu fanów czekało bowiem na widok, jaki zaserwował im Kamil Stoch.

Kiedy w poprzednim sezonie Pucharu Świata Kamil Stoch oraz jego koledzy z reprezentacji Polski nie spisywali się tak dobrze, jak jeszcze dwa sezony temu, po skoczkach wyraźnie widać było, że skakanie nie sprawia im już takiej przyjemności, jak kiedyś. Wydaje się jednak, że wszystko co złe jest już za reprezentacją Polski, a sami zawodnicy z Kamilem Stochem na czele nie mogą doczekać się już kolejnego sezonu Pucharu Świata, o czym doskonale świadczy ostatnie zdjęcie dodane przed lidera reprezentacji Polski. 

Gwiazdor skoków narciarskich bez ogródek o Polsce! Zwrócił uwagę na nieoczywisty szczegół i ruszyła lawina

Kamil Stoch pokazał jedno zdjęcie i się zaczęło. Fani lidera polskich skoczków byli w siódmym niebie

Nie jest tajemnicą, że profile w mediach społecznościowych Kamila Stocha i jego żony Ewy cieszą się ogromną popularnością, bowiem to właśnie stąd fani najszybciej mogą dowiedzieć się, co dzieje się w życiu polskiego skoczka. Nie inaczej było i tym razem. Kamil Stoch po krótkiej nieobecności w sieci pochwalił się jednym zdjęciem i od razu zapanowała wielka radość. 

Wyszło na jaw, co Ewa Bilan-Stoch tak naprawdę myśli o Kamilu Stochu! Po tych słowach łzy same napływają do oczu

Sprawdźcie, jakie wykształcenie ma Kamil Stoch, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Czy Kamil Stoch wróci w przyszłym sezonie do wielkiej formy?

Na ten widok fani Kamila Stocha czekali od dawna! Zapanowała olbrzymia radość, kibice w siódmym niebie

Tym razem uwagę internautów przykuła mina polskiego skoczka, która jasno daje do zrozumienia, że skoki znów dają mu olbrzymią frajdę. - Wracamy do biura ??? - napisał na Instagramie Kamil Stoch, pokazując zdjęcie z siłowni. Na komentarze zadowolonych fanów nie trzeba było długo czekać. - Jak dobrze widzieć ten uśmiech - napisała bez ogródek jedna z fanek lidera reprezentacji Polski, z czym trudno się nie zgodzić. 

Adam Małysz wywołał lawinę! Fani nie mogli przejść obojętnie obok tego, co pokazał "Orzeł z Wisły", ruszyli natychmiast

Kamil Stoch

i

Autor: Instagram/ kamilstochofficial screen Kamil Stoch
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze