Mackenzie Boyd-Clowes

i

Autor: Cyfra Sport Mackenzie Boyd-Clowes

skoczek podsumował Polskę

Gwiazdor skoków narciarskich bez ogródek o Polsce! Zwrócił uwagę na nieoczywisty szczegół i ruszyła lawina

2022-08-18 7:08

Skoczkowie narciarscy dzielą się na tych, którzy mogą pochwalić się sympatią wśród polskich fanów oraz tych, którzy raczej nie przypadli im do gustu. Mackenzie Boyd-Clowes, bo o nim mowa, bez dwóch zdań zalicza się do tej pierwszej grupy. Kanadyjczyk podczas swojego kolejnego pobytu w naszym kraju postanowił podzielić się swoimi wnioskami co do Polski i zwrócił uwagę na fakt, którego wielu może nie zauważać.

Gwiazdy sportu oraz internauci doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak wielkie możliwości dają im media społecznościowe, za pośrednictwem których sportowcy i trenerzy mogą kontaktować się ze swoimi fanami. Tak jest chociażby w przypadku Adama Małysza, który jednym zdjęcie potrafił wywołać prawdziwą lawinę komentarzy. Do fanów postanowił zwrócić się także Mackenzie Boyd-Clowes. Kanadyjczyk może pochwalić się wielką sympatią wśród polskich fanów, dlatego też postanowił powiedzieć kilka słów o naszym kraju.

Adam Małysz wywołał lawinę! Fani nie mogli przejść obojętnie obok tego, co pokazał "Orzeł z Wisły", ruszyli natychmiast

Mackenzie Boyd-Clowes musiał podzielić się tym, co myśli o Polsce. Wiele osób nie zwraca na to uwagi, Kanadyjczyk wyłożył kawę na ławę

Jako osoba, która na co dzień nie mieszka w Polsce, Mackenzie Boyd-Clowes za pośrednictwem Twittera postanowił podzielić swoim spostrzeżeniem co do polskiej kuchni, a w zasadzie małego szczegółu, który da się zauważyć w każdej restauracji. Po tym wpisie momentalnie ruszyła lawina komentarzy. 

NIE PRZEGAP: Kolejna walka Mariusza Pudzianowskiego w KSW za pasem?! "Dominator" ujawnił ważne informacje, zdradził swój plan

Sonda
Czy Kamil Stoch wróci w przyszłym sezonie do wielkiej formy?
Thomas Thurnbichler przed startem przygotowań do nowego sezonu

Gwiazdor skoków narciarskich bez ogródek o Polsce! Zwrócił uwagę na nieoczywisty szczegół i ruszyła lawina

Kanadyjczyk zwrócił bowiem uwagę na... koperek, który dodawany jest do ziemniaków. Ten fakt mu jednak na szczęście nie przeszkadza - Polska ma prawie wszystko, czego można chcieć, jeśli chodzi o jedzenie. Jednym z niemożliwych do znalezienia są ziemniaki bez koperku, co jest w porządku. - napisał na Twitterze kanadyjski skoczek. Na dowód swoich słów, Mackenzie Boyd-Clowes podzielił się również zdjęciem zamówionego dania, na którym oczywiście nie zabrakło koperku. 

Marcelina Ziętek pokazała zawartość lodówki. Litry alkoholu, butelki ledwo się mieszczą. Kilogramy szkła

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany