Tomasz Fornal, Sylwia Gaczorek

i

Autor: Instagram/Sylwia Gaczorek Tomasz Fornal, Sylwia Gaczorek

Nie uwierzycie!

Byliśmy w ciężkim szoku na wieść o tym, z kim przed Tomaszem Fornalem spotykała się Sylwia Gaczorek. Tam też nie brakowało centymetrów

2023-10-03 10:38

Tomasz Fornal jest obecnie jedną z gwiazd polskiej siatkówki. Przyjmujący cieszy się olbrzymią popularnością, a niedawno skupił na sobie jeszcze większą uwagę, potwierdzając związek z Sylwią Gaczorek. Jego związek z miejsca znalazł się w świetle jupiterów, bo jego ukochana także ma wielu fanów. Jednak nie wszyscy wiedzą, z kim przed Fornalem spotykała się Gaczorek. Tam też nie brakowało centymetrów!

Tomasz Fornal ma za sobą znakomity rok, którego zwieńczeniem jest niedawne mistrzostwo Europy. Co prawda przyjmujący Jastrzębskiego Węgla nie był główną postacią reprezentacji Polski, ale także odgrywał ważną rolę. Często wchodził na boisko w celu poprawy przyjęcia i zdecydowanie przyłożył się do złotego medalu. Jego sukces z bliska obserwowała m.in. ukochana Sylwia Gaczorek. Obecnie zakochani musieli pogodzić się z rozłąką, bo polscy siatkarze mają jeszcze jeden cel. W Chinach rywalizują o awans na igrzyska olimpijskie, a Gaczorek jest jedną z największych kibicek Biało-Czerwonych.

Nie uwierzycie, z kim przed Fornalem spotykała się Sylwia Gaczorek!

Na początku sierpnia Gaczorek i Fornal oficjalnie potwierdzili, że są razem. Błyskawicznie kibice zaczęli interesować się ich życiem. Nie tylko siatkarza, w końcu jego ukochana także cieszy się popularnością. Od wielu lat tworzy kanał na YouTube, gdzie subskrybuje ją ponad 260 tysięcy użytkowników. Na Instagramie jej profil obserwuje niemal 600 tys. osób. Część z nich to kibice Fornala, którzy dopiero poznają 34-latkę. A ta była już w jednym związku z gigantem!

Zanim Gaczorek zaczęła spotykać się z 26-letnim przyjmującym, przez długi czas była w związku z koszykarzem Iwanem Wasylem. On podobnie jak Fornal urodził się w 1997 roku i jest od niej wyraźnie młodszy, a do tego również może pochwalić się pokaźnym wzrostem. Wasyl mierzy blisko dwa metry, ale ponad rok temu rozstał się z Gaczorek. Ta po jakimś czasie związała się z Fornalem i teraz cieszy się szczęściem u boku siatkarza.

Tomasz Fornal bardzo chciałby zagrać w igrzyskach
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Materiał sponsorowany

Tekst sponsorowany