Córka Andrzeja Wrony zlitowała się nad siatkarzem! Wyjątkowy dzień, czekał na to od wielu tygodni

2021-11-15 19:17

Andrzej Wrona od kilku miesięcy na własnej skórze przekonuje się, że wychowanie dziecka to nie jest łatwy kawałek chleba. Siatkarz Projektu Warszawa i wielokrotny reprezentant Polski przede wszystkim nie może liczyć na taką ilość snu, jak miało to miejsce dotychczas, ale jak się okazuje, w życiu Andrzej Wrony nastał wyjątkowy dzień, kiedy coś się zmieniło.

Przez długie lata Andrzej Wrona wiódł życie kawalera, jednak wszystko zmieniło się, gdy jego związek z Zofią Zborowską nabrał tempa. Siatkarz reprezentujący na co dzień barwy Projektu Warszawa oraz wielokrotny reprezentant Polski, a także mistrz świata z 2014 roku najpierw stanął z miłością swojego życia na ślubnym kobiercu, a później doczekał się potomstwa. Andrzej Wrona jednak szybko przekonał się, że wychowanie dziecka wcale nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, co skutkowało wieloma nieprzespanymi nocami oraz ciągłym zmęczeniem. 

Przed meczem Polska - Węgry Klichowi ukazał się Marek Mostowiak z M jak miłość! Prawdziwy hit

Zrywanie się z łóżka skoro świt i wstawanie w nocy stało się jednak dla siatkarza tematem do żartów, co podłapali jego znajomi oraz internauci obserwujący profile Andrzeja Wrony w sieci. Nie inaczej było tym razem, gdy podczas przejażdżki taksówką po mieście siatkarz zdecydował się odpowiedzieć na kilka pytań swoich fanów. W pewnym momencie zdradził jednak, że dziś jest wyjątkowy dzień, który nie zdarzał się od dłuższego czasu. 

Krzysztof Radzikowski zaorał Jacka Murańskiego przed FAME MMA 12! Poszedł po bandzie, posypały się gromkie brawa

Sprawdźcie, co zmieniło się w życiu Andrzeja Wrony po ślubie, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Andrzej Wrona mógł wreszcie się wyspać! Wyjątkowy dzień w życiu siatkarza

Jedną z wiadomości, jaką otrzymał Andrzej Wrona była propozycja, aby czas w taksówce poświęcił na drzemkę. Okazało się, że nie ma takiej potrzeby, ponieważ wyjątkowo nie musiał się zrywać na równe nogi skoro świt. - Czcigodna, łaskawa córka Nadziejka dała dziś pospać wiec wyjątkowo nie ma takiej potrzeby - napisał siatkarz Projektu Warszawa, odpowiadając na wiadomość podczas swojego Q&A przed meczem Polska - Węgry na PGE Narodowym. 

Sebastian Świderski przekazał fatalne informacje. Wielka szansa stracona, trudna decyzja

Andrzej Wrona, podobnie jak lwia część osób, które zdecydowały się na założenie rodziny musi zmagać się z trudami wychowawczymi, jednak siatkarz przy okazji miał również przekonać się na własnej skórze, jak wielkim cudem jest przyjście na świat długo wyczekiwanego dziecka i opieka nad nim. Mistrz świata z 2014 roku regularnie wrzuca na swojego Instagrama zdjęcia ze swoją córeczką, z którym aż bije duma i radość z tego, że może spędzać czas z najważniejszymi kobietami w swoim życiu. 

Gdy zobaczyliśmy, ile kilogramów podnosi Malwina Smarzek, przecieraliśmy oczy. Zawstydziła wielu mężczyzn

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze