Karol Kłos ten dzień zapamięta do końca życia! Przykre odkrycie, tego już nie cofnie

2021-11-30 13:24

Zwykło się mówić, że "starość nie radość, a młodość nie wieczność" i właśnie druga część tego przysłowia idealnie pasuje do ostatniego odkrycia Karola Kłosa, którym siatkarz PGE Skry Bełchatów postanowił podzielić się ze swoimi fanami na Instagramie. 32-latek podczas swojej ostatniej wizyty u fryzjera dokonał odkrycia, które jest przykre dla wielu osób w młodym wieku.

Przez lata w reprezentacji Polski siatkarzy pojawiło się wielu zawodników, którzy swoją dobrą dyspozycją potwierdzali, że siatkówka w naszym kraju ma się naprawdę dobrze. Bez wątpienia jednym z takich zawodników jest Karol Kłos. Siatkarz reprezentujący na co dzień barwy PGE Skry Bełchatów wielu kibicom może wydawać się wciąż młodzieniaszkiem, jednak jak pokazują jego ostatnie relacje na Instagramie, w życiu Karola Kłosa rozpoczął się już kolejny etap, którego nic nie cofnie. 

Ważny dzień w życiu córki Andrzeja Wrony! Siatkarz nie mógł przejść obojętnie obok takiej chwili

Karol Kłos ma bardzo dobry kontakt ze swoimi fanami i udostępnia na swoich profilach w mediach społecznościowych kolejne posty i relacje, które pozwalają im zajrzeć do prywatnego życia siatkarza i tego, co dzieje się w jego domu. Tym razem środkowy PGE Skry Bełchatów postanowił pochwalić się swoją ostatnią wizytą u fryzjera. Normalna wizyta przyniosła jednak pewne nieprzyjemne odkrycie. 

Jan Tomaszewski obwinił Paulo Sousę za brak Złotej Piłki dla Roberta Lewandowskiego! Nie miał litości dla Portugalczyka

Poznajcie bliżej Karola Kłosa i jego żonę Aleksandrę, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Karol Kłos się starzeje

Okazuje się bowiem, że reprezentant Polski i mistrz świata z 2014 roku nie jest już tak młody, jak mogłoby się wydawać, zaś na jego głowie pojawiły się pierwsze tego oznaki. - Pierwszy siwy włos [*] - napisał w swojej relacji na Instagramie Karol Kłos. Szybko jednak postanowił zażartować sobie z tej sytuacji. - Pierwszy siwy kłos oczywiście! - dodał siatkarz w kolejnym wpisie, odnosząc się do swojego nazwiska. Znalezienie pierwszego siwego włosa to dla wielu osób wielkie przeżycie, niekoniecznie przyjemne. Lwia część osób uświadamia sobie w ten sposób, że ich młodość bezpowrotnie minęła. Karol Kłos wciąż jednak nie może uznawać się za staruszka. Siatkarz ma bowiem dopiero 32 lata. 

Fanka Karola Kłosa złożyła mu niecodzienną propozycję! Siatkarz wszystko pokazał, jego żonie to się może nie spodobać

Karol Kłos

i

Autor: Instagram/ karolklos screen Karol Kłos odkrył siwego włosa

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Karol Kłos na zgrupowaniu reprezentacji w Spale
Najnowsze