Siatkówka, Martyna Grajber, Jan Nowakowski, ślub, podróż poślubna

i

Autor: Instagram/here_marcia Martyna Grajber z mężem Janem Nowakowskim i podziwiająca panoramę Singapuru

Martyna Grajber w podróży poślubnej trafiła do rajskiego zakątka świata

2022-07-14 19:49

Niedawno informowaliśmy, że znana para siatkarska stanęła na ślubnym kobiercu. Martyna Grajber i Jan Nowakowski sformalizowali swój wieloletni związek. O tym, że piękna polska siatkarka weźmie ślub, było wiadomo już nieco wcześniej, kiedy opublikowała zdjęcia z wieczoru panieńskiego. Jednak ślub pierwotnie miał się odbyć w 2020 r., ale na przeszkodzie stanęła wówczas pandemia. Małżonkowie są właśnie w podróży poślubnej.

Martyna Grajber, zawodniczka mająca za sobą grę w reprezentacji, tak opisała na Instagramie uczucia, jakie targają nią w ostatnich, jakże pięknych dniach: – Oficjalnie Państwo Nowakowscy... Opłacało się czekać 12 lat… Bycie żoną to najlepsze uczucie. Na razie wciąż brakuje mi słów, żeby opisać to, co wydarzyło się w ostatnich dniach. Ten ślub i wesele były czymś wyjątkowym, ubranym w ogrom emocji przeżytych wśród jednej wielkiej rodziny. W ostatnich dniach nic nie było zwykle, takie jak zawsze. Chciałabym w najbliższych postach pokazać Wam choć 10 procent emocji, które były z nami. O tych dwóch dniach będziemy wspominać przez całe życie i myślę, że zapisaliśmy się w niejednym sercu.

Martyna Grajber i Jan Nowakowski mieli czadowe wesele [WIDEO]

Głos polskiej siatkówki Tomasz Swędrowski: Skomentowałem kilka tysięcy meczów

Siatkarska para, która kilkanaście dni temu wzięła kościelny ślub, a potem bawiła się na weselu w Folwarku Wąsowo koło Poznania, jest już w podróży poślubnej. Jak pokazują państwo młodzi w mediach społecznościowych, wybrali dalekie, egzotyczne kierunki – przez Singapur udali się na rajską indonezyjską wyspę Bali. Widoki są niepowtarzalne, a atmosfera kapitalna.

Katarzyna Skowrońska dostała buziaka od polskiej siatkarki. Zdjęcie z wakacji trafiło do sieci

Grajber grała w kadrze u trenera Jacka Nawrockiego, ale ostatnio nie została powołana przez nowego szkoleniowca Stefano Lavariniego. W nowym sezonie będzie występować we Włoszech w Pinerolo. Nowakowski, który też ma za sobą epizody w drużynie narodowej, jest siatkarzem LUK Lublin.

Ostra walka o miejsce w kadrze siatkarzy. Już widać zniecierpliwienie graczy

Sonda
Czy podoba Ci się Martyna Grajber?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze