Polska - Chiny

Autor: CYFRASPORT

MŚ siatkarzy: Chiny ograły Egipt. Mecz bez światła!

2014-09-02 1:12

Reprezentacja Chin wygrała z Egiptem 3:1 (25:20, 25:20, 23:25, 33:31) w meczu siatkarskich mistrzostw świata. Spotkanie po dwóch setach zostało przerwane z powodu... awarii oświetlenia.

Przerwa zdecydowanie lepiej wpłynęła na graczy Egiptu. Po dwóch partiach Chińczycy prowadzili 2:0 i pewnie zmierzali po zwycięstwo w tym meczu. Gdy w sopocko-gdańskiej Ergo Arenie zgasło światło, spotkanie zostało wstrzymane na kilkanaście minut. Po jego wznowieniu seta wygrali Egipcjanie. O zwycięstwo dzielnie walczyli także w partii czwartej, ale po emocjonującej walce przegrali 31:33.

Jak oglądać mistrzostwa świata w siatkówce?

Chiny po pierwszej kolejce zajmują trzecie miejsce w grupie C. Liderami są Bułgarzy, którzy, podobnie jak drudzy Rosjanie, wygrali swój mecz wynikiem 3:0.

Chiny - Egipt 3:1 (25:20, 25:20, 23:25, 33:31)

Chiny: Yuan, Liang, Zhong, Cui, Jiao, Geng, Ren (libero) oraz Kou, Kong, Li, Fang

Egipt: Youssef, Abdelrehim, Abdalla, Badawy, Elkotb, Abou, Moawad (libero) oraz Atia, Thakil, Abdelhay, El Sayed

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!