Katarzyna Skowrońska

i

Autor: Instagram Katarzyna Skowrońska

Zjawiskowa fotka

Najnowsze zdjęcie Katarzyny Skowrońskiej jest po prostu czarujące. Aż brakuje słów!

2022-08-11 16:03

Katarzyna Skowrońska znowu oczarowała wszystkich swoich fanów. Była znakomita polska siatkarka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym wyszła po prostu zjawiskowo. W komentarzach posypały się komplementy, a od 39-latki aż trudno oderwać wzrok. Czarujące - to chyba najlepsze słowo, by opisać zdjęcie, na którym Skowrońska znowu błyszczy.

Niezwykle klimatyczne i czarujące. Tak chyba najlepiej można opisać zdjęcie, jakie na Instagrama wrzuciła Katarzyna Skowrońska. Legenda żeńskiej siatkówki w Polsce postanowiła po raz kolejny zaskoczyć fanów fotką, po której posypała się cała lawina pozytywnych komentarzy. Z głębokim dekoltem była sportsmenka pozowała do artystycznego ujęcia, a efekty przeszły najśmielsze oczekiwania. Wielu fanów nie wiedziało nawet co napisać i w odpowiedzi na ujęcie swojej idolki zamieszczali tylko emotikony serduszek i ognia, świadczące o tym, że zdjęcie przypadło im do gustu. Jednocześnie sama zainteresowana była dość lakoniczna w przekazie. Skowrońska przy fotce nie zamieściła choćby jednego słowa opisu. W sumie nic dziwnego - obraz wyraża więcej niż tysiąc słów!

Bartosz Kurek nie wytrzymał po tym, co usłyszał od żony. Ta reakcja mówi wszystko, mógł tylko pokręcić głową

Nowe zdjęcie Katarzyny Skowrońskiej

Nowe zdjęcie Katarzyny Skowrońskiej na Instagramie utrzymane jest w biało-czarnej tonacji. Dzięki temu zyskuje artystyczne walory i staje się niezwykle klimatyczne. Jak zawsze piękna 39-latka po raz kolejny udowodniła, że przed aparatem czuje się jak ryba w wodzie. I nie ma tu znaczenia czy pozuje do selfie, czy współpracuje z profesjonalnym fotografem. Efekty zawsze zapierają dech w piersiach, o czym świadczą komentarze pod nową fotką w mediach społecznościowych.

Koniec spekulacji w sprawie Wilfredo Leona. Wydano specjalne oświadczenie, nie ma już odwrotu

Morze komplementów dla Katarzyny Skowrońskiej

Jak zawsze Katarzyna Skowrońska doczekała się istnej lawiny komplementów ze strony oczarowanych kibiców i kibicek. Pod wrażeniem były również koleżanki po fachu. "Katarzyna!" - napisała Joanna Wołosz, dodając przy tym emotikony ognia. "Piękne zdjęcie", "Piękna" - to kolejne z komentarzy, które możemy przeczytać na profilu byłej siatkarki. ""Jest hot i moc" - dodała wierna fanka Skowrońskiej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze