Polska - USA

i

Autor: Cyfra Sport Polska - USA

aż trudno w to uwierzyć

Niebezpieczny incydent na meczu Polska - USA! Bezmyślne zachowanie kibiców, sędzia musiał przerwać grę

2022-08-30 21:56

Spotkania reprezentacji Polski w siatkówce to nie tylko wielkie wydarzenia sportowe, ale również okazja dla kibiców do dobrej zabawy. Niektórych fanów jednak niekiedy ponosi fantazja, o czym mogliśmy się przekonać podczas meczu Polska - USA w katowickim Spodku. Po tym, co wydarzyło się w trzecim secie, sędzia był zmuszony na chwilę przerwać grę. Wszystko przez bezmyślne zachowanie.

Polscy kibice siatkówki niejednokrotnie pokazywali już, że mecze Biało-czerwonych w katowickim Spodku to dla nich prawdziwe święto, podczas którego mogą nie tylko dopingować swoich ulubieńców, ale również dobrze się bawić podczas trwających spotkań. Nie inaczej było przy okazji meczu Polska - USA. Tym razem jednak dobra zabawa mogła skończyć się źle, ale dla zawodników.

Kamil Stoch przyłapany! Takiej okazji nie mógł przepuścić. Kamery uchwyciły go na meczu Polska - USA

Bezmyślne zachowanie kibiców podczas Polska - USA w Spodku! To mogło się skończyć bardzo źle

W trzecim secie, kiedy Amerykanie szykowali się do zagrywki, z trybun na boisko wleciał... papierowy samolocik. Złożona kartka papieru ominęła niemal wszystkich siatkarzy, aż doleciała do Kamila Semeniuka. W tym momencie piłka znajdowała się już w grze, ale sędzia szybko przerwał akcję. Błyskawicznie zareagował również spiker, który upomniał fanów, aby nie dopuszczali się więcej takiego zachowania, bowiem może ono przerodzić się w tragedię. 

Te słowa Łukasza Kaczmarka wprawią kibiców reprezentacji Polski w euforię! Gwiazdor kadry Grbicia musiał powiedzieć to głośno

Sonda
Czy polscy siatkarze obronią tytuł mistrzów świata?
Kamil Semeniuk spodziewa się ciężkiego boju z USA

Niebezpieczny incydent na meczu Polska - USA! Bezmyślne zachowanie kibiców, sędzia musiał przerwać grę

Wszystko bowiem ze względu na fakt, że papierowy samolocik puszczony z trybun, a w zasadzie jego ostry czubek mógłby wbić się w oko którego z nieświadomych zagrożenia siatkarzy. W tym wypadku kibiców zdecydowanie poniosła fantazja lub nie zdawali sobie oni sprawy z tego, że złożona kartka papieru może przemierzyć taką odległość i dotrzeć aż na boisko. 

Bartosz Kwolek czeka na drugie złoto MŚ i... pierwsze dziecko. To wróżba medalu?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze