Martyna Grajber

Autor: Instagram Martyna Grajber

Polka podbiła serca kibiców. Oto miss mistrzostw Europy siatkarek [GALERIA]

2019-09-08 9:45

Przed nami końcowe rozstrzygnięcia siatkarskich mistrzostw Europy! Choć w finale zabraknie Biało-czerwonych, to podopieczne Jacka Nawrockiego powalczą w niedziele o brązowy medal z Włoszkami. W jednej konkurencji nasze zawodniczki były nie do pobicia. Na boisku przegrały do tej pory dwa razy, ale podbiły serca fanów, którzy wybrali miss turnieju!

Na początku siatkarskich mistrzostw Europy ruszyliśmy z sondą, w której czytelnicy "Super Expressu" mogli wybrać miss siatkarskiego euroczempionatu. Która z nich najbardziej zachwyciła swoją urodą? Wśród ośmiu zawodniczek najjaśniej błyszczących urodą na parkietach znalazły się dwie reprezentantki Polski.

Do grona najpiękniejszych zawodniczek trafiły przyjmująca Martyna Grajber i libero Maria Stenzel. Pierwsza z nich dosłownie zdeklasowała konkurencję. Grajber zebrała 39% wszystkich głosów i została bezkonkurencyjnie miss mistrzostw Europy 2019! Na drugim miejsce znalazła się właśnie polska libero, który zdobyła 27% głosów.

Podium uzupełniła Petya Barakova z reprezentacji Bułgarii, która zebrała 14% głosów. Dziesięć procent zebrała również Chorwatka, Nikolina Bozicević, ale ona będzie musiała zadowolić się jedynie czwartym miejscem - wiecznie najgorszym dla sportowca.