Jakub Kochanowski, Karol Kłos, reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Jakub Kochanowski, Karol Kłos, reprezentacja Polski

Polska – Australia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Narodów siatkówka Polska – Australia LIVE ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz Polska – Australia? Na którym kanale mecz Polska – Australia dzisiaj 25.06?

2022-06-25 11:11

Polska – Australia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Narodów siatkówka Polska – Australia LIVE ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz Polska – Australia? Na którym kanale mecz Polska - Kanada dzisiaj 25.06? Reprezentacja Polski pnie się w tabeli Ligi Narodów siatkarzy. Trwa seria zwycięstw, w trakcie której Polacy pokonali m.in. Francję oraz Brazylię! Teraz na drodze „Biało-Czerwonych” staną Australijczycy. Czy będą w stanie zrobić niespodziankę jak na igrzyskach w Londynie w 2012 roku? Gdzie obejrzeć mecz Polska – Australia? Liga Narodów Polska – Australia TRANSMISJA ONLINE. Na jakim kanale w TV mecz siatkarzy Polska - Kanada dzisiaj 25.06?

Polska – Australia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Na którym kanale mecz Polska – Australia dzisiaj 25.06?

Reprezentacja Polski bardzo udanie rozpoczęła rywalizację w Lidze Narodów, szybko wygrywając na inaugurację z Argentyną 3:0. Zaraz potem przyszła porażka z Włochami 1:3, ale to nie podcięło skrzydeł naszym zawodnikom. Po tej porażce rozpoczęli serię zwycięstw która wciąż trwa – Polacy najpierw gładko rozprawili się 3:0 z Bułgarią, a później przyszły dwa wielkie triumfy nad największymi rywalami. Najpierw komplet punktów podopieczni Nikoli Grbicia zdobyli na mistrzach olimpijskich, Francuzach wygrywając 3:1, a później takim samym wynikiem zakończyło się starcie z Brazylią!

Grbić ma już skład na MŚ. Znany siatkarski trener o selekcji: „Trzech się bije o mundial, jeden odpadnie”

Liga Narodów siatkówka Polska – Australia LIVE ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz Polska – Australia?

W kolejnym spotkaniu Polacy bez większych problemów pokonali także Kanadę, nie oddając rywalom nawet seta. Taka seria sprawiła, że nasi reprezentanci są już na 2. miejscu tabeli Ligi Narodów, mając tylko trzy punkty mniej od Francji, która rozegrała jednak jedno spotkanie więcej. Jeśli „Biało-Czerwonym” uda się pokonać Australię tracąc maksymalnie jednego seta, to zrównamy się punktami z mistrzami olimpijskimi.

Koszmarne warunki polskich siatkarzy. Jest komentarz z kadry. To aż nie mieści się w głowie!

Mecz Polska – Australia odbędzie się w sobotę, 25 czerwca. Start spotkania o godzinie 15:30. TRANSMISJA z meczu Polska – Australia dostępna będzie na kanałach Polsat Sport, TVP 1 oraz TVP Sport. Spotkanie będzie można obejrzeć także ONLINE na darmowej platformie SPORT.TVP.PL oraz w płatnym serwisie Polsat Box Go.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze